איל קוֹרֵן, ראש חבורת כוח־המוח, מקבל מסר מפחיד בפֵייסבּוּק. הוא מנסה להתעלם, אבל מכל הכיוונים מתחילות להגיע הַתְרָעוֹת. היומן של ליטל נגנב וילד מבית־הספר נפגע על ידי אדם מסוכן. האם יש קשר בין כל המקרים? מדוע ליטל מתנהגת בצורה מוזרה? עם מי קבעה פגישה? ומה כתבה על איל ביומנה?

"זאב במחשב" הוא עוד ספר מותח בסדרה האהובה ורבת־המכר 'חבורת כוח־המוח'. הסיפור כתוב בחן ובהומור ומתריע בפני הסכנות שיש בגלישה ברשתות חברתיות בָּאִינְטֶרנט.

 

הספר זכה ל"תו תוכן" על תכניו ההומניסטיים, מטעם מכון אדלר, ישראל. סדרת "חבורת כוח המוח" זכתה בפרס "מצילה" למניעת אלימות מטעם המשטרה והמשרד לביטחון פנים.

 

הסופרת, זוֹהר אביב, כתבה עד היום למעלה מ-60 ספרים, ביניהם הסדרות 'חבורת כוח־המוח', 'יד הפלא', 'כוח הלב', ו'מסע מצמרר'. זוהר היא שחקנית, מַנְחַת קבוצות הורים ומרצה על יצירתה בבתי־ספר ברחבי הארץ.

לאחרונה אף יצא ספר חדש פרי עטה לפעוטות: שמח על הירח/איך ספור נולד, בהוצאת דני ספרים.

 

מידע על המחברת אפשר למצוא באתר שלה: www.zohar.ybay1.co.il

 


עוד באותו נושא

השגת שיתוף פעולה עם ילדים

"אם תצחצח שיניים תוכל לראות סרט", "אם תאסוף את כל הצעצועים תקבל ממתק"... הסכנות שבהצבת תנאים כדרך לחינוך ילדים.

התגובות שלכם ...

חוות דעת

הספר הוא חלק מסדרת "כוח המוח", שאני התוודעתי אליה כבר לפני שנתיים או יותר, כיוון שהבן שלי פשוט התמכר אליה ולא מפספס אף ספר שיוצא בה.

 

בספר זה, "זאב במחשב", מצליחה המחברת להעביר לילדים באמצעות הסיפור המותח והעלילה המרתקת את הסכנות שיש בגלישה ברשתות חברתיות.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?