אם אתם זקוקים באופן נואש לחופשה ומחכים לפעם הבאה שאמא של אחד מכם תתפנה לשמור על ארבעת ילדיכם, אולי כדאי שתחשבו על זה שוב....

אם אתם זקוקים באופן נואש לחופשה ומחכים לפעם הבאה שאמא של אחד מכם תתפנה לשמור על ארבעת ילדיכם, אולי כדאי שתחשבו על זה שוב. ראשית, לא ממש נעים להשאיר אף אחד עם ארבעה ילידם שאינם שלו (אפילו אם הם נכדיו) ושנית, נופש עם הילדים אינו דבר נורא כל כך, ויכול להיות אפילו כיף.

אחד הדברים שצריך לדאוג להם הוא להגיע למקום שתומך במשפחתיות ויאפשר לכם, למרות הילדים שאתכם, לקבל קצת פרטיות. אז לאן נוסעים? לאיזשהו צימר שהוא למעשה בית עם כמה חדרים. מעין וילת נופש. בסיורכם במגוון הצימרים ברשת חפשו אחד שיש בו מספיק מקום לילדים ומצד שני מעין סוויטה להורים, וחציצה מלאה בין חדר ההורים לחדרי הילדים. בחלק מהצימרים תוכלו אפילו למצוא קומת גלריה למיטת ההורים. מי אמר צריך להשאיר את הרומנטיקה בבית?

אפילו המטבחון החביב שיש בכל צימר הופך את כל העניין האופרטיבי בחופשה לפשוט. במקום לנסות כל הזמן למצוא מקום שמוכר מנות ילדים, אפשר לקחת לחופש קצת חומרי גלם פשוטים ולנצל את הארוחות לבישול ולגיבוש משפחתי.

לפני שאתם יוצאים מהבית תכננו את החופשה שלכם כך שלילידם תהיה מספיק תעסוקה במשך היום. אי אפשר לצפות מהם שישחקו טאקי כל היום, וכדאי לתכנן מראש כמה פעילויות שיעסיקו ואפילו יעייפו אותם – כדי שאתם תתפנו מוקדם לעיסוקיכם. אם יש בחצר הצימר שלכם בריכה, אתם יכולים כבר לסמן "וי" גדול. בריכה היא לפחות כמה שעות של משחק בכל יום. במקום להציק לכם ולהגיד שמשעמם – תוכלו לצפות בהם קופצים ומשתוללים במים. נוסף על הבריכה תוכלו לתכנן כמה טיולים וביקור באטרקציות בטבע. המלצות לאטרקציות מעניינות ולטיולים בארץ תוכלו למצוא באתר שביל. אם עדיין לא מצאתם לאן לנסוע, שאלו את בעלי הצימר, שישמחו לעזור לכם בעניין.

 

אז לאן לנסוע? לצימר באמירים ? בכלנית? בכרכום? יש כל כך הרבה, וכל בעל צימר טוען שאצלו הכי נעים וכיף בעולם. אתם רוצים לבקר בכולם. אם אתם מתקשים להחליט, תוכלו לבקר באתר רמקול המרכז חוות דעת של גולשים ברשת על מגוון בתי עסק, בהם גם צימרים, מסעדות ורבים אחרים. תנו למי שכבר היה שם לעזור לכם להחליט.

ועכשיו התקשרו לסבתא וספרו לה שהיא משוחררת משלושה ימי בייביסיטינג שתוכננו לה בעבר. חופשה נעימה!

 
על הכותבת:
ליאת דרומר
חובבת צימרים ונופש


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?