מסי כוכב הכדורגל, גיבורי הילדים האהובים ועוד

" />

מסי כוכב הכדורגל, גיבורי הילדים האהובים ועוד

חברת פייסטה משווקת את התחפושות של הלהיטים המובילים

מסי - כוכב הכדורגל של ברצלונה

וגיבורי הילדים האהובים דייגו,  וסמי הכבאי

חברת פייסטה צעצועים ותחפושות, המובילה בתחום ייצור ושיווק תחפושות ובעלת הזכיונות לייצור תחפושות ממותגות, משווקת את התחפושות של הלהיטים הממותגים הצפויים בפורים השנה, ביניהם תחפושת של של מסי - כוכב הכדורגל המפורסם של קבוצת העל ברצלונה ותחפושות של גיבורי הילדים הקטנים האהובים: דייגו וסמי הכבאי.

התחפושות הממותגות של דמויות האהובות על הילדים "דייגו" וסמי הכבאי" (תחפושת מבוקשת במיוחד לאחר השריפה שפרצה בכרמל השנה), מיועדות לילדים עד גיל שש, ותחפושת של מותג הכדורגל המפורסם מספרד מסי מיועדת לילדים מגיל שש עד גיל 12.

לדברי ישראלה לוי, מנכל"ית החברה והמעצבת הראשית של תחפושות פייסטה :"הלהיטים הממותגים של כוכב הכדורגל האהוד בכל העולם מסי ושל דייגו וסמי הכבאי הדמויות האהובות מתוך סדרות הטלויזיה הפופולאריות לילדים קטנים, ימשיכו לככב ולבלוט בתחפושות של פורים השנה".

כבכל שנה חברת פייסטה צעצועים ותחפושות, בעלת הותק של למעלה מ-20 שנים בתחום, עיצבה וייצרה מבחר עשיר ומגוון של תחפושות מקוריות ויפהפיות לילדים,  תחפושות קלאסיות ומסורתיות של ליצנים, מלכות, נסיכות, רקדניות, בלרינות, פיות גיבורי על, לוחמים, חיילות  וחיילים, שוטרים, קאובויים, אינדיאנים, נינג'ות, פיראטים וכמובן עולם שלם של חיות פרווה חביבות.

בנוסף לתחפושות לתינוקות ולילדים, החברה השקיעה בתחפושות מעוצבות ומקוריות לבני נוער ולמבוגרים וגם בתחפושות זוגיות שהפכו  ללהיט.  לדברי ישראלה לוי: "השנה חל גידול בביקוש לתחפושות חגיגיות ומושקעות לבני נוער ולמבוגרים, למעוניינים לחגוג בגדול את נשפי פורים ולא מסתפקים רק באביזרים נלווים". לפלח שוק זה פייסטה מציעה תחפושות של רקדניות, מלכות, ליצנים, קאובויים, תחפושות זוגיות בדמות של קאובוי וקאובוית, רומאי ורומאית ופיראט ופיראטית, איש המערות ואשת המערות, רומאי ורומאית ועוד.

מחירים החל מ-70 עד 150 ש'.

להשיג ברשתות ובחנויות לצעצועים ומשחקים ברחבי הארץ.

ניתן להתרשם מהמבחר העצום של התחפושות באתר החברה:

http://www.fiesta-toys.co.il/

ושיהיה לכולם פורים שמח!

פייסטה צעצועים ותחפושות א"ת יבנה טלפון: 08-9432006

 ארלקינו

ספרדיה

קשת בענן


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

חג פורים הוא חג מקסים, אבל לא נטול בלבול מוח לנו ההורים...

 

התחפושות של פייסטה מקילות על העבודה: אפשר למצוא שם הכל מכל כל לכל הגילים ולכל המינים.

 

כולם יוצאים מרוצים - גם ההורים וגם הילדים.

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?