מוצר חדש מבית היוצר של קומפי ישראל: שלט קומפי - שלט טלוויזיה ידידותי לילדים

שלט טלוויזיה ידידותי לילדים

חברת קומפי ישראל מציגה שלט טלוויזיה ידידותי לילדים והורים, קל ופשוט לתכנות, המאפשר להורים להגדיר 5 ערוצים נבחרים ובטוחים לצפיה לפי בחירת ילדיהם ולשימושם.

חברת קומפי, המוכרת בישראל ובעולם עד היום בעיקר בזכות מקלדת קומפי ושלל התוכנות הנלוות, גאה כעת להציג מוצר חדש ומהפכני לילדים מבית היוצר שלה, שלט קומפי.

שלט קומפי הינו שלט טלוויזיה ידידותי לילדים מגילאי 3, המאפשר לילדים לבחור 5 ערוצים אהובים לצפייה. ההורים מתכנתים בקלות 5 ערוצים נבחרים אלו, המוגדרים כבטוחים לצפיית הילדים, כאשר שאר הערוצים אינם נגישים.

שלט קומפי מעניק לילד שלט טלוויזיה ידידותי משלו, הכולל סט כפתורים ובתוכם סמלילים של ערוצי הילדים הפופולריים ביותר בישראל בכבלים ובלווין.

הילד יכול לבחור באופן עצמאי את הערוץ בו הוא רוצה לצפות, על פי הלוגו שלו המופיע על כפתורי השלט, ללא צורך בעזרת מבוגר. הגדרות הכפתורים ניתנות להחלפה - דף מדבקות מצורף לאריזה.

 

לשלט תכונה ייחודית: ההדלקה והכיבוי ועוצמת הקול מופעלים בהשהיה. מספר שניות חולפות בין זמן הלחיצה של הילד לבין כיבוי הטלוויזיה בפועל ובין ההגברה וההנמכה של עוצמת הקול, כדי שפעולות אלו לא יהפכו למשחק. במידה וההורים אינם רוצים כי הילד ידליק או יכבה את המכשיר באופן עצמאי, ניתן להימנע מתכנות כפתור ההדלקה/כיבוי ו/או כפתור הווליום, כך שלא יהיה בהם שימוש.

מחיר מומלץ לצרכן 99 ₪

להשיג בכ- 1000 חנויות ברחבי הארץ, ביניהן רשתות הצעצועים המובילות טויס אר אס, שילב, כפר השעשועים, ברשתות האלקטרוניקה והמחשבים באג ואופיס דיפו, בטאואר רקורדס, סטימצקי, בחנויות הצעצועים הפרטיות ובחנויות מקוונות כגון: וואלה שופס, אולסייל ועוד.

 

ניתן לצפות בסרטון פרסומת של השלט בכתובת:

http://www.youtube.com/user/mrcomfyman#p/a/u/1/dkpv3BJTJaA

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

השלט של קומפי קל לתפעול וידידותי במיוחד לילדים (ולנפילות). מגיל 3 הילדים מצליחים להדליק ולכבות, להחליף ערוצים ולהגביר בלי לקרוא כל רגע לאמא או אבא.

באופן אישי אני חושבת שילדים לומדים כל כך מהר שבגיל 3 אפשר ללמד אותם לעשות את אותו הדבר גם בשלט הרגיל, אבל היתרון של שלט קומפי הוא שהם לא יכולים להעביר לערוצים שלא היינו רוצים שהם יצפו בהם, וזה יתרון ענק!

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!