כשאנחנו חושבים על מעבר דירה, התמונה הראשונה שעולה בראש היא של סבלים שסוחבים רהיטים כבדים במורד המדרגות, מעמיסים על המשאית ומשנעים את הכל לבית החדש. וזה אכן השירות הבסיסי שמספקת חברת ההובלה, אבל לא היחידי.

עוברים דירה? שירותי מעבר דירה שכדאי לכם להכיר

רוב החברות מציעות גם שירותי מעבר דירה נוספים כדי שהמעבר יעבור בצורה כמה שיותר חלקה, וזה לצד חברות שמספקות שירותים נלווים למעבר דירה. אז לפני שאתם מסתפקים רק בחבילה הבסיסית, לפניכם כמה שירותים שזמינים עבורכם וכדאי לכם להכיר.

 

השוואת מובילים

מציאת חברת הובלה יכולה להפוך למשימה מאתגרת, במיוחד כאשר רוצים להבטיח שהשירות יהיה אמין, מקצועי, יעיל, מהיר ובמחיר משתלם. נדמה שזה יותר מדי לבקש, אך בפועל, יש לא מעט אתרים שמבצעים עבורכם השוואת מחירי הובלה ומאפשרים לכם לקבל בזמן אמת הצעות מחיר מחברות הובלה שונות עבור סוג המעבר הספציפי שלכם. בדרך זו אפשר לבצע סינון יותר בקלות ולבחור את השירות המתאים במחיר המתאים.

 

הזמנת קרטונים וחומרי אריזה

השלב הראשון כאשר רוצים להתחיל לארוז הוא להתארגן עם חומרי אריזה וקרטונים בגדלים שונים. כיום עומדת לרשותכם האפשרות להזמין אליכם הביתה ישירות מוצרי אריזה וקרטונים או לבחור במארז שלם שכולל את כל מה שאתם צריכים כדי להתחיל.

 

אריזה ופריקה

החיים של רובנו עמוסים ולא לכולם יש את כל הזמן והאנרגיה לארוז ולפרוק את כל הבית במעבר. אם זה המקרה, אולי כדאי שתתחילו לברר על שירותי אריזה ופריקה עם חברת ההובלה שלכם. מובילים מקצועיים יהיו הרבה יותר שיטתיים ומאורגנים בכל הנוגע לאריזה, וגם יוודאו שהחפצים יהיו כמה שיותר מוגנים ובטוחים בעת ולקראת המעבר. מלבד אריזה, חברת ההובלה גם יכולה לפרוק את כל הארגזים בדירה החדשה וכך להקל עליכם את התהליך במידה משמעותית.

 

פירוק והרכבה מחדש

מוצרי אלקטרוניקה, רהיטים גדולים, ארונות ומדפים, את כל אלו יש לפרק ולהרכיב מחדש לאחר השינוע. חסכו לעצמכם את הזמן ואת ההתעסקות על ידי בחירה בחברת הובלה מקצועית שתעשה זאת עבורכם בקלות ובצורה מקצועית. חברת ההובלה תגיע עם כל הציוד הדרוש והכלים המתאימים, תשלוף את הברגים, תפרק את הרהיטים, תעמיס אותם על המשאית ואז תדאג שכל החלקים יחוברו יחדיו בבית החדש, תוך שתמקם אותם במקום שתרצו.

 

טיפול בפריטים מיוחדים

פריטים שבירים, יצירות אמנות, עתיקות, רהיטים כבדים, אוספים, לעיתים ישנם בתים עם פריטים שזקוקים לטיפול רגיש יותר. אם אתם רוצים להיות רגועים ולדעת שהחפצים היקרים לכם נמצאים בידיים הכי טובות ויגיעו שלמים אל היעד החדש, מצאו חברת הובלות שמציעות שירותים מותאמים אישית ויכולה לספק את הטיפול הרגיש והטוב ביותר גם לפריטים מיוחדים.

 

שירותי אחסון

אם ציר הזמן שלכם לא הסתדר מבחינה לוגיסטית ומצאתם את עצמכם עם פערים בין זמן הפינוי של הבית הישן לבין זמן האכלוס של הבית החדש, תוכלו להזמין שירותי אחסון תכולת דירה וכך לצמצם פערים בקלות. יש לא מעט חברות הובלה שמציעות שירותי אחסון תכולת דירה, עליכם למצוא את השירות שתפור למידותיכם.

 

איסוף וניקוי פסולת

בעת מעבר דירה נוצרת המון פסולת ועליכם להשאיר את הבית הישן כמה שיותר נקי כדי שמי שנכנס אליו אחריכם יקבל דף חלק ונקי. אם אתם מתקשים לפנות זמן כדי לנקות את הפסולת, או להיפטר מהחפצים שאינכם צריכים ומשאירים מאחור, יש לא מעט חברות שיעשו זאת עבורכם. חברות לפינוי דירה יגיעו אליכם, יפנו את הפסולת וינקו את הבית אחריכם.

 

כיום יש לא מעט שירותים שיכולים לעזור בכל היבט של מעבר הדירה, מתחילתו ועד סופו. עליכם רק לבחור את השירותים הדרושים לכם ולהפוך את יום המעבר להרבה יותר קל ופשוט.

 

 

שיהיה המון בהצלחה!

 

שלכם,

צוות אמאבא

 


עוד באותו נושא

עונת הכשות הנחשים החלה

בתחילת הקיץ הנחשים מסוכנים יותר משום שכמות הארס שלהם גדולה יותר. מה עושים במקרה של הכשה? קראו כאן!

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!