בנוסף להיותו מלחיץ, מעבר דירה גם כרוך בעלויות. לכן זה רק טבעי שתרצו לעשות את כל שאתם יכולים כדי לחסוך ולהוזיל עלויות. הדרכים הבאות יעזרו לכם בכך.

דרכים להוזלת עלויות במעבר דירה שכדאי לכם להכיר

כיצד להוזיל עלויות זו השאלה הראשונה שעולה בעת מעבר דירה. מכיוון שהובלה זהו שירות יקר, אין זה מפתיע שרוב האנשים מחפשים דרך לחסוך כסף ולקצץ בעלויות. החדשות הטובות הן שיש לא מעט דרכים שיעזרו לכם להוזיל את עלויות ההובלה, כך שתוכלו לעמוד בגבולות התקציב שלכם. ריכזנו לכם את העיקריות.

 

קודם כל, הגדירו תקציב מראש

אחת הדרכים לשלוט בעלויות ההובלה היא לפקח על ההוצאות ולהעריך את העלות הכללית כך שתהיו כמה שיותר ערוכים מראש. ככל שתעריכו את העלויות יותר טוב, תוכלו להיערך בהתאם ולחסוך מספיק כסף שיכסה את הוצאות ההובלה העתידיות, על מנת שלא להפוך את המעבר לאתגר פיננסי.

 

ערכו השוואת מחירים

כדי לחסוך עלויות עליכם למצוא חברת הובלות אשר מציעה לכם מחיר סביר עבור השירותים שלה. אחת הדרכים למצוא חברה כזאת, אך מבלי להתפשר על האיכות והמקצועיות של השירותים שמספקת, היא על ידי השוואת מחירים. כיום זו לא תורה מסיני, תוכלו להשוות בין חברות הובלה באתר אינטרנט ייעודי ולקבל בסיס טוב להשוואה. כאשר אתם משווים בין חברות הובלה שונות, תוכלו לבחור את ההצעה המתאימה ביותר לתקציב שעומד לרשותכם, וגם לקבל את מלוא התמורה.

לכן השתמשו באתר שיעזור לכם לקבל הצעות מחיר מכמה חברות, והקפידו לקבל הצעת מחיר מדויקת. כאשר יש לכם כמה הצעות מחיר יהיה לכם קל יותר לבחור את שירותי ההובלה המתאימים לכם.

 

תאמו הובלה כמה שיותר מוקדם

כשמתאמים הובלה חשוב לזכור שהקיץ הוא עונת השיא של ענפים רבים, כולל ענף ההובלות, ולכן אם מעבר הדירה חל בקיץ, העלות תהיה גבוהה יותר. אחת האפשרויות שעומדות לרשותכם כדי לצמצם עלויות היא פשוט לתזמן את זמן המעבר שלכם. אם הדבר לא אפשרי, פשוט נסו להזמין את ההובלה כמה שיותר מוקדם, כך לא תצטרכו להתפשר על איכותה ומקצועיותה של חברת ההובלה ותוכלו לקבל את התמורה הגבוהה ביותר למחיר.

 

ארזו בעצמכם

הובלה עם שירות אריזה זו הדרך היקרה ביותר לעבור דירה. אם אתם רוצים לחסוך בעלויות, כדאי לכם לשקול לארוז הכל בעצמכם. אריזה לבד זו תמיד דרך פשוטה לחסוך בעלויות ההובלה, כך גם תהיה לכם שליטה טובה יותר על החפצים שלכם, תוכלו לסמן אותם בדרך הנוחה לכם, למיין את הארגזים, לדעת איפה כל דבר נמצא ולפרוק בבית החדש את הכל יותר בקלות.

 

העבירו פחות דברים כדי לשלם פחות כסף

ניתן להוביל דירות קטנות של זוג עם ילד או שני ילדים קטנים באמצעות שילוב בין הובלה קטנה להובלה עצמית של החפצים הקטנים והפחות כבדים. בקשו מחברים או בני משפחה לעזור לכם ביום המעבר או אפילו לפני כן, עם העברת חפצים, כך שכל שתזקקו לו הוא חברת הובלות שמתמחה בהובלות קטנות. בדרך זו לא תצטרכו לשלם את העלות של הובלה רגילה, מכיוון שהובלה קטנה עולה הרבה פחות, הודות לגודל המשאית, מספר אנשי הצוות שמגיעים בפועל לעזור ועוד.

שיטה נוספת לחסוך באמצעות הובלות קטנות היא פשוט למסור את כל מה שאינכם צריכים לפני המעבר. עשו מיון לפני המעבר, ולא אחריו, ופשוט היפטרו מכל החפצים הישנים, שלא נמצאים שימוש, שאין להם מקום בבית החדש וכדומה. כך גם תוכלו לפתוח דף חלק ונקי וגם להוזיל את עלויות המעבר שלכם.

 

בואו נסכם

זה עשוי להיות מעט מאתגר לחסוך בעלויות ההובלה, אך הדבר בהחלט אפשרי. אם תקדישו תשומת לב מרבית להשגת חיסכון כספי, אנו בטוחים שתמצאו את כל הדרכים.

בכל מקרה נסו להימנע בכל מחיר משכירת חברת הובלה ללא השוואת מחירים, מלארוז ללא מיון ולהעביר אתכם דברים שאינכם צריכים, ומתשלום עבור שירותים שאינכם באמת צריכים ומייקרים את עלויות ההובלה שלכם.

 

 

המון בהצלחה!!

 

שלכם,

צוות אמאבא

 


עוד באותו נושא

מילד בעייתי לאלוף קפוארה: כל מה שלא ידעתם על קוגומלו

עם צאת הצגת החנוכה "כוכבים מהספרים", בה מופיע קוגומלו לצד כוכבי הילדים המוכרים קופיקו ויובל המבולבל, ראיון אישי...

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!