בעקבות משבר הקורונה בתי החולים ממליצים ליולדות להגיע עם משאבת חלב אישית!

משאבת חלב חדשנית של AMEDA – עכשיו גם לשימוש ביתי!

על אף שמשבר הקורונה בישראל חלף, גורמים במחלקות היולדות בבתי החולים ממליצים לכל יולדת להגיע עם משאבת חלב אישית ובכך להימנע משימוש במשאבות חלב מוסדיות משותפות המוצבות בחדרי הנקה בבתי החולים או במשאבות חלב מושכרות.

בנוסף, במסגרת החזרה לשגרה ופתיחת המשק, יותר אמהות חזרו לשוק העבודה, ונוצרה עליה בביקוש למשאבות החלב על מנת שיוכלו להמשיך לשאוב חלב אם גם מחוץ לבית.

 

בעקבות כל אלה נמצא שוק משאבות החלב בפריחה משמעותית הן בפיתוח ובשכלול הטכנולוגי, והן בהיצע ובביקוש, ומציע שפע של דגמים וחידושים ליולדת.  

 

 

חנות האונליין "דין סטור" מציעה: משאבת החלב החדשנית Finesse של המותג הבינלאומי Ameda.

דגםFinesse  מציע עוצמת שאיבה שוות ערך למשאבת Platinum, המשאבה המוסדית של המותג, הנמצאת בשימוש בבתי חולים בכל רחבי הארץ. טכנולוגיית השאיבה המוסדית מוזערה והותאמה לגרסת ה-Finesse המציעה משאבה אישית, דו-צדדית, קלת משקל, בעיצוב קומפקטי ובהתאמה לשימוש יומיומי.

 

משאבת חלב Finesse מושלמת לאמהות החוזרות לעבודה ולמחפשות פתרון לשאיבה מהירה, נוחה ויעילה.

בעת השימוש במשאבה ניתן לווסת את קצב השאיבה ולשאוב בשאיבה כפולה תוך כדי בקרת מהירות הודות לפטנטים ™CustomControl ו ™CustomFit השולטים על עוצמת השאיבה בהתאמה אישית. המשאבה דינמית וניתנת להפעלה דו-צדדית או חד-צדדית.

 

ערכת השאיבה הייחודית של Ameda המתחברת למשאבת Finesse מצמצמת את החשיפה לזיהומים בזכות פטנט מתקדם השומר על "מערכת סגורה" לשאיבת חלב אשר יוצרת הפרדה בין החלב השאוב לבין הצינורות ומנגנון השאיבה. הפטנט עליו מבוססות ערכות שאיבת החלב של אמדה הוא היחיד המאושר על ידי ה- FDA כמונע הצטברות של עובש וחיידקים במערכת השאיבה. 

 

 

מבצע עד 30.5.21 בחנות "דין סטור": משאבת חלב Finesse במחיר לצרכן: 549 ₪ כולל תיק נשיאה מתנה!

 

לפרטים ולרכישה: https://www.dynstore.co.il/mom-care/breast-pumps/ameda-finesse

 


עוד באותו נושא

כוסות NUBY - פלא ב- 360 מעלות

כוסות שתייה מעוצבות המותאמות לתינוקות וילדים, בעלות פטנט ייחודי המונע דליפת השתייה בכל זווית אפשרית!

התגובות שלכם ...

חוות דעת

לדברי הנסיינית שלנו שביקשה שלא נחשוף את שמה:

"המשאבה ממש נוחה וקלה להפעלה, היא מאפשרת לי להתרחק מהבייבי החדש מדי פעם כדי לנוח או להתאוורר ומצד שני גם קומפקטית כך שאני יכולה לקחת לכל מקום למשל כשאנחנו מתארחים אצל ההורים."

המון מזל טוב!!

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!