סיפור לא שגרתי על שלושה לוחמים גדולים, שיצאו לדרך כדי לחפש אתגרים חדשים והמורשת שלהם ידועה ומוכרת עד היום ברחבי העולם.

האגדה על אבן, נייר ומספריים

לפני הרבה הרבה שנים, בארץ רחוקה ועתיקה ששמה ממלכת החצר האחורית, חי לו לוחם בשם אבן. אבן היה הכי חזק בכל הארץ אבל הוא היה עצוב כי לא היה לו במי להתחרות. אבן יצא למסע אל היער שם פגש לוחמים שונים אבל את כולם הוא ניצח ולכן יצא ממלכת החצר האחורית בחיפוש אחר מתחרה ראוי.

 

בינתיים, בממלכת המשרד הביתי של אמא עוד לוחם גדול ביקש לעצמו תהילה של מנצחים – הנייר. הוא היה הלוחם הכי פיקח בארץ, אבל הוא גם הוא היה גם עצוב כי אף אחד לא הצליח להתחרות בו.

 

ובממלכת המטבח, בכפר הקטנטן של מגירת הבלגן, חיה לה גיבורה שלישית – המספריים. היא היתה הלהב הכי מחודד בכל הארץ וגם לה לא היו מתחרים ראויים.

 

לאחר ששלושת הלוחמים הגדולים הצליחו לנצח את כל מי שנקרה בדרכם, הם נפגשו לראשונה פנים מול פנים לקרבות מפוארים ובלתי נשכחים, בסופם מצא כל אחד מהם את היריב הראוי להם והשלושה הפכו לחברים הכי טובים.

 

זהו סיפור לא שגרתי על שלושה לוחמים גדולים, שיצאו לדרך כדי לחפש אתגרים חדשים והמורשת שלהם ידועה ומוכרת עד היום ברחבי העולם.

 

 

לפרטים נוספים www.bookme.co.il

 


עוד באותו נושא

לשחרר נמר

מהי שפה משפטית? מהו חוזה? מהי עצומה, נייר עמדה, הצעת חוק, כתב תביעה? מהי שפת גוף ואיך אפשר להיעזר בה?

התגובות שלכם ...

חוות דעת

בעידן שלנו כשהאלימות בכלל והאלימות נגד נשים וילדים בפרט כל כך גבוהה, אני מצטערת שהמחבר מצא לנכון לכתוב ספר בו לחימה היא השעשוע והבסיס למערכת יחסים כלשהי.

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!