"המרכז הישראלי לאוריגאמי" מציע דרך יצירתית וכיפית להעביר את השהות בבית: ערכת קיפולי נייר במחיר מיוחד ולינק חינמי ליצירת קישוט לסוכה!

סוכות בסגר עם המרכז הישראלי לאוריגאמי

האם ידעתם שקיפולי נייר זוהי פעילות אמנות תרפויטית המהווה בסיס חשוב ללימוד יסודות המתמטיקה?

אמנות האוריגאמי קיפולי נייר, שהגיע אלינו מיפן, מאפשרת ללמוד להכין בעלי חיים, קופסאות, צעצועים ואין סוף צורות ודמויות באמצעות קיפולי נייר בלבד: אין צורך במספריים או דבק, רק זוג ידיים וסקרנות.

 

העיסוק באוריגאמי הוכח כאמנות תרפויטית של ממש וכבסיס לחינוך לעיצוב ולמתמטיקה, כפי שמספרת מירי גולן, מנהלת המרכז לאוריגמי: "קיפולי הנייר מבוססים על חישובים גאומטריים, שהביאו אותי לכתוב תכנית ייחודית ללימודי גאומטריה דרך אוריגמי לילדים בבתי הספר.

בשם אוריגאמטריה מדובר באמנות המעודדת את הילדים לחקור וללמוד את הגאומטריה בצורה כייפית ומשעשעת, בעיקר בגילאים צעירים של היסודי, ובכך גם לפוגג את הפחד מפני המקצוע. מורים למתמטיקה שמלמדים את האוריגאמטריה מדווחים על שיפור בהישגי התלמידים ועלייה במוטיבציה ללימוד גיאומטריה.

 

וכעת, לרגל הסגר הקורונה, מציע המרכז הישראלי לאוריגאמי ערכת אוריגאמי מקצועית שתאפשר להעביר את התקופה בבית ואת השהות בסוכה בהרבה יצירה, חשיבה והנאה.

הערכה כוללת את חוברת "קיפולי קישוטים" המכילה כ- 54 דגמים שונים וכן חבילת דפים צבעונית בגדלים מקצועיים במחיר מיוחד של 60 ₪ בלבד!

 

ערכת אוריגמי מיוחדת לילדים

ניתן גם לרכוש ערכת אוריגמי מיוחדת לילדים הכוללת שלוש חוברות (מתחילים ומתקדמים) ובהן כ-54 דגמים של בעלי חיים וקיפולים שונים במחיר מיוחד של 100 שקלים:

צעדים ראשונים – מגוון קיפולי נייר למתחילים כמו סירת מפרש, בובת אצבע, ילדה יפנית פרפר ועוד.

אוריגאמי צעצועים – להכנת צעצועים מקיפולי ניר כמו ציפור מנקרת, עכבר מרחרח צפרדע מקרקרת, ציפור מנפנפת

אוריגאמי גן חיות – ללימוד קיפולי חיות בקלי קלות כמו חילזון קוף נשר חתול סנאי דינוזאור ועוד.

 

 

לפרטים נוספים: https://youtu.be/TZn-OO4C_30עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!