"החבר הכי טוב של זואי" הנו ספר ילדים חדש ומשמח על חברות בין ילדים לבעלי חיים, שנכתב בהשראת הקשר המיוחד שנרקם בין הכלב צ'נדלר, שאומץ מצער בעלי חיים, לבין זואי, בתו של הסופר.

לפני מספר שנים הגיעו ליאור אייזלר וענבל גבור לאגודת צער בעלי חיים בתל אביב במטרה לאמץ כלב.

בין כל הכלבים הנרגשים, מי שמשך את תשומת לבם היה צ‘נדלר, כלב שועלי מעורב וביישן בן 4.5 שנים, שלא זכה ליחס חם מבעליו עד שהחליטו לוותר עליו והוא התקשה להתרגל לחיים במכלאה. הקליק היה מיידי, ויועצי האימוץ בבית המחסה הסבירו לבני הזוג כי מדובר בכלב מתמסר ואוהב, אך חרדתי, שזקוק לבעלים שנמצאים רוב היום בבית.

צ‘נדלר התאקלם במהירות בביתו החדש והפך לחלק בלתי נפרד מהמשפחה, אשר התרחבה לפני כשנתיים עם לידתה של הבת זואי.

 

הספר "החבר הכי טוב של זואי", נכתב על ידי ליאור אייזלר בהשראת החברות שנרקמה בין בתו זואי לכלב צ‘נדלר מיום פגישתם הראשון.

 

הספר, שמיועד לילדים בני 3-6 ומלווה באיורים מרהיבים של המאיירת טל משה, הוא יותר מספר על חברות. באמצעות חרוזים משעשעים, איורים צבעוניים ועלילה המתמקדת במוטיבים חיוביים, שהופכים את חוויית הקריאה לכיפית ומהנה.

 

הספר "החבר הכי טוב של זואי" משולב בפעילויות מחלקת החינוך להומאניות של אגודת צער בעלי חיים בישראל המתקיימות ברחבי הארץ, והוצאת הספרים תתרום 15% מההכנסות לטובת בעלי החיים החוסים באגודה.

 

לצד הספר, שמודפס על נייר כרומו איכותי עם כריכה קשה, מציעה הוצאת AizlerZ חוברת צביעה עם איורים נבחרים מתוך הספר, ערכה צבעונית של בובות אצבע ועזרי משחק, ומארז משמח הכולל את כל הפריטים.

 

לפרטים נוספים:

 https://www.aizlerz.com/?utm_source=SPCA%20ads&utm_medium=refferal&utm_campaign=SPCA

 


עוד באותו נושא

עלילות הרשלה

מי מאיתנו לא שמע על הנער הרשל'ה השובב ושלל מעלליו? מי מאיתנו לא מכיר את סיפורו של היתום היהודי?

התגובות שלכם ...

חוות דעת

ספר מקסים על חברות, אהבת בעלי חיים ולידתו של אח קטן.

למשפחתו של הכלב צ‘נדלר מגיעה תינוקת חדשה. המפגש הראשון מלווה בהרבה חששות מצדו של צ‘נדלר, אבל לאורך הספר אנחנו מגלים כיצד הוא מתמודד עם המצב, לומד להכיר את התינוקת החדשה והופך למעין אח גדול אוהב ואחראי.

לקראת לידתו של תינוק חדש, להורים רבים יש נטיה להכין את האח הגדול להגעתו של מתחרה, לחשוש או לנסות לפצות אותו.

מה שאהבתי במיוחד בספר "החבר הכי טוב של זואי", זה שהוא מלמד את הילדים לקבל את התינוק החדש באופן טבעי ואינו גורם להם לחוש קנאה או תחרות אלא להיפך – אחריות וחשיבות.

מומלץ בחום!

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?