לכבוד חגיגת 50 שנה לפסטיבל שירי הילדים הראשון בישראל, חוזר תיאטרון המדיטק למיטב הלהיטים מפסטיבלי הילדים בהצגה מוסיקלית חדשה ומקורית: "ילדיסקו".

"ילדיסקו" – הצגה חדשה לרגל 50 שנה לפסטיבל

השנה ימלאו 50 שנה לפסטיבל הילדים הראשון בישראל שהתקיים בשנת 1970.

הפסטיבל המיתולוגי הצליח מידי שנה לרגש ולדבר לקטנים ולגדולים, ולקחו בו חלק גדולי הכותבים, המלחינים והמבצעים בארץ, ביניהם: שלמה ארצי, גידי גוב, עוזי חיטמן, ירדנה ארזי, צביקה פיק נורית גלרון, להקת סקסטה, שולה חן, הכל עובר חביבי ועוד.

 

כמחווה לפסטיבל, מעלה תיאטרון המדיטק הצגה חדשה, מוסיקלית, מקורית עם מיטב הקלאסיקות של שירי הפסטיבל האהובים מכל הזמנים.

על ההפקה המוסיקלית של ההצגה אמון המוסיקאי טל בלכרוביץ‘, והלהיטים יבוצעו בשירה חיה על הבמה. "ילדיסקו" הנה אחת מבין 5 הצגות חדשות ומקוריות לכל המשפחה אשר יעלו השנה בתיאטרון המדיטק, כשהראשונה שבהן היתה "דוקטור דוליטל" שזכתה לשבחים רבים ועלתה בחנוכה.

 

"ילדיסקו"

"ילדיסקו" מגוללת את סיפורו של אורי משכונת "נווה גליקסמן", ילד שובב שיוצא לחופש הגדול עם חבריו ובאמתחתו שלל תעלולים. על אף שאורי לא טס לחו"ל כמו ילדים אחרים או נרשם לקייטנה, הוא נחוש להפוך את החופש הזה להכי כייפי שיש! אבל התעלולים שלו יוצאים מכלל שליטה... רגע לפני שהחופש נהרס, עולה במוחו הברקה שיכולה להציל את המצב: הוא מחליט להפוך את הצריף הנטוש בקצה השכונה למועדון ילדים שווה במיוחד– "ילדיסקו".  

 

ההצגה מלווה בלהיטים הגדולים של פסטיבלי הילדים כגון: סיבה למסיבה, אין לי כסף אין לי, אמא, הופה היי, הסבון בכה מאוד, ילדים טובים ילדים רעים, שירי ילדות, שובב עם לב זהב, ילדיסקו, הבובה פסטי ועוד.

 

ההצגה מתאימה לכל המשפחה (מגיל 5 ומעלה).

 

 

 

משתתפים: דן קיזלר, גל מלכה, רועי רביב, ליאור בן יהודה, ליז רביאן ויובל סטוניס.

מחזה: שי להב. בימוי ודרמטורגיה: נועם שמואל. מוזיקה: טל בלכרוביץ‘. תנועה: מיטל (טולה) דמארי. תפאורה: זאב לוי. תלבושות: טל וייס. תאורה: אורי מורג. שפה ודיבור: מרגלית גז.

 


עוד באותו נושא

אושיפיזום באתרי מורשת

נשארים בבית? בעמוד הפייסבוק של המועצה לשימור אתרי מורשת תמצאו חול המועד מלא בחוויות, יצירה, מפגשים ומוסיקה!

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!