החיתול החדש של פמפרס מושק בימים אלה בישראל תחת מותג החיתולים "מס' 1 בעולם – פמפרס", והחברה אף מצהירה בהתחייבות: אם לא תהיו מרוצים, תקבלו את כספכם בחזרה!

פמפרס מתחייבת: החיתול החדש של פמפרס הוא המס' 1 בעולם!

חברת פמפרס מצהירה כי חיתול פמפרס החדש נבדק על ידי מעבדה חיצונית ידועה בעולם ונמצא כי הוא לא רק "יותר טוב", הוא פי 2 יותר טוב! מהחיתול המתחרה המוביל.

 

החיתול החדש, עם מדליית הזהב, מושק בימים אלה בישראל תחת מותג החיתולים "מס‘ 1 בעולם – פמפרס", ובחברה אף מצהירים בהתחייבות: אם לא תהיו מרוצים, תקבלו את כספכם בחזרה!

 

על חיתול פמפרס החדש:

* עד פי 2 יותר יבש: פמפרס החדש עם מדליית הזהב כולל ליבה משודרגת, אשר סופגת כמות גדולה יותר של נוזלים – עד פי 2 יותר נוזלים בהשוואה לחיתול המתחרה המוביל, ע"פ בדיקת מעבדת SGS הגרמנית.

 

* סופג עד פי 2 יותר מהר: ליבת החיתול המשודרגת של פמפרס החדש עם מדליית הזהב סופגת את הנוזלים מהר יותר – עד פי 2 יותר מהר מהחיתול המתחרה המוביל ומאפשרת לעור התינוק להישאר יבש לאורך זמן.

 

* עד 0% דליפות מהצד: פמפרס החדש עם מדליית הזהב הוא החיתול היחיד בישראל אשר מגיע עם מגני צד כפולים, המספקים את ההגנה הטובה ביותר מפני דליפות.

 

בפיתוח וייצור החיתול החדש הושקעו למעלה מ- 3.5 מיליון ₪ לשנה!

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

שלחתי את חיתולי פמפרס בייבי דריי החדשים לנסיינית שלי והנה מה שהיא כתבה:

"הבן שלי מרטיב הרבה במהלך הלילה. עד עכשיו כל חיתול שניסינו לא היה מחזיק עד הבוקר אלא נוזל מכל הכיוונים. הייתי מאד ספקנית גם לגבי החיתול החדש של פמפרס. אבל כנראה שהם באמת עשו משהו בפמפרס כי התוצאה הייתה מעולה! הילד היה עם החיתול כל הלילה, ובבוקר החיתול אמנם היה כבד אבל לא רטוב!

כנראה שלא סתם מבטיחים בפמפרס להחזיר את הכסף לכל הורה שלא יהיה מרוצה! "

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!