הבת שלנו, התינוקת שלנו, כבר לא כזאת קטנה. היא רוצה להיראות ולהרגיש גדולה, והיא להתחיל להתאפר. איך נכוון אותה לעשות את זה יפה, עדין ומתאים לגילה?

הילדה כבר גדולה ורוצה להתחיל להתאפר, היא רואה אותך, את אחותה והמון סרטונים ביוטיוב על איפור שלוקח חצי יום רק להסיר אותו...

 

איך נכוון אותה לעשות את זה יפה, עדין, מתאים לגילה ושעדיין תרגיש "גדולה"?

אין צורך להתנגד לאיפור, אפשר לעשות זאת בצורה נכונה וטבעית שגם תעצים את המראה שלה ואת היכולות שלה, כך שהיא לא תתאפר בצורה מוגזמת שאינה תואמת לגילה.

 

הנה כמה טיפים חשובים.

 

מאיפה מתחילים?

בשביל שהאיפור ייראה נקי ויפה, צריך להתחיל בניקיון וטיפול הפנים באופן יומיומי.

נתחיל משגרת טיפוח נכונה – ההמלצה היא לנקות את הפנים בבוקר עם סבון, ולהקפיד למרוח קרם לחות המותאם לעור שלה.

בערב להסיר את האיפור עם חלב פנים ואז לשטוף עם סבון וקרם לחות.

יש היום כל כך הרבה קרמים, אבל חשוב לשמור על קו נקי מכל הבחינות – סבון, חלב פנים וקרם, אין שום סיבה שנערה תשתמש למשל בפילינגים למיניהם.

 

מתחילות להתאפר

מייקאפ: לנערות מתבגרות מומלץ מייקאפ שנקראBB , המייקאפ הזה הוא קרם בסיס שמכיל צבע בתוכו וקיים בכמה גוונים, מה שיוצר מרקם עדין מאוד ואחיד לעור, המראה טבעי ולא "שפכטלי".

כדאי למרוח את המייקאפ עם מברשת מייקאפ מתאימה או ספוגית ולא עם האצבעות, כך זה ייתן לנו מראה אחיד ונקי יותר וגם ישאיר את האצבעות נקיות.

 

סומק: הגוונים המומלצים הם חום בהיר או אפרסק שיהיה טבעי וייתן אור לפנים, כדאי להניח את הסומק בלחיים ולא על עצמות הלחיים (כך זה ייתן מראה יותר צעיר ופחות מבוגר וכבד).

 

עיניים: ההמלצה היא לשים רק מייקאפ וללא צלליות, אם ישנה התעקשות לצלליות, לקנות רק במרקם מאט ובצבעים טבעיים ולא להשתגע עם הנצנצים עפרונות לעיניים וכמות הצבע על העפעף.

 

מסקרה: ישנן מסקרות שקופות שמעגלות ונותנות מראה מלא אך טבעי לריסים, אין צורך במסקרה עם צבע בגילאים צעירים.

 

שפתיים: ההמלצה היא שפתון גלוס עדין בפיגמנט טבעי. היום ניתן למצוא שפתונים שנועדו להזנת השפתיים והגנתן מיובש עם פיגמנט צבע עדין שמתאים גם לנערות.

 

דבר נוסף, רוב הנערות מבקשות קונסילר, אין שום צורך בקונסילר כל עוד אין כהויות, גוון אינו אחיד או אדמומיות וגם אז יש קונסילרים מיוחדים לכל מקרה וחשוב להתייעץ לפני הרכישה.

 

 

בהצלחה!

 

 

על הכותבת:
יערה הוד,
איפור מרגש לנשים אמיתיות
מאפרת ומנחת סדנאות איפור
https://www.facebook.com/yaarahodmakeup26

 


עוד באותו נושא

להתחבר לבנים מסתגרים, מתנתקים וסרבניים

אין ספק, משהו לא טוב קורה לבנים שלנו. כולנו רואים את השינוי – בנים חסרי מעש המתלוננים על שעמום, בנים נעדרי מוטיבציה ורצון לעשייה, בנים מנותקים. אבל איך נזהה שהמצב חריג ואולי אף מסוכן?

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?