"ארניקר אייס ג'ל" מבית FLORIS הנו ג'ל עזרה ראשונה המבוסס צמח הארינקה, שפותח כאמצעי סיוע מהיר ואפקטיבי בכאבים, נקעים, מכות יבשות, שטפי דם, חבורות וכאבי שרירים.

הדור החדש של עזרה ראשונה כבר כאן!

"ארניקר אייס ג‘ל" מבית FLORIS הוא ג‘ל עזרה ראשונה המבוסס צמח הארינקה, אשר פותח כאמצעי סיוע מהיר ואפקטיבי בכאבים, נקעים, מכות יבשות, שטפי דם, חבורות וכאבי שרירים.

 

הג‘ל מתאים להקלה וטיפול במגוון מצבים שכיחים, לכל בני המשפחה מגיל 6 ומעלה.

 

מתוך כלל המוצרים מבוססי צמח הארניקה המצויים כיום על המדף, ייחודיות "ארניקר אייס ג‘ל" היא באפקטיביות המהירה שלו: כשמו, "GEL ICE", כך הוא – מיד עם המריחה מורגשת תחושת קירור מידית הנמשכת לאורך זמן המלווה בהקלה מהירה על הכאב וטיפול בשטפי דם וסימני החבלה, וכל זאת מבלי להכתים הבגד והעור בזכות מרקם הג‘ל הייחודי, שאינו שומני.

 

"ארניקה אייס ג‘ל" מסייע באמצעות פעולה משולשת:

* הקלה על הכאב הראשוני - בזכות פעולת הקירור המידית הנמשכת לאורך זמן הנוצרת משילוב תרכובות צמחיות של צמח המנטול.

* זירוז תהליך ריפוי והקלה על סימני הדלקת, האופיינית לחבלות ומכות המחוללים שטפי דם, בזכות מיצוי של צמח הארניקה מונטנה, הידוע כבעל השפעה אנטי דלקתית.

* שחרור והרגעת שרירים תפוסים בעת עיסוי מקומי של הג‘ל, המכיל בנוסף גם מיצוי של צמח הציפורן ותמצית קמפור, הידוע ביכולת האלחוש הטבעית שלו.

 

 

לפרטים נוספים: http://floris.co.il

 


עוד באותו נושא

"סנאפ סרקיטס ג'וניור" – עקרונות החשמל והאלקטרוניקה לילדים

ערכת "סנאפ סרקיטס ג'וניור" מלמדת ילדים את עקרונות החשמל והאלקטרוניקה בדרך של משחק מהנה, תוך בניית צלחת מעופפת, פעמון מוסיקלי ועוד.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?