לכבוד חג הסוכות מוזמנים הורים וילדים לפעילות מיוחדת ב"מעבדאדא"במוזיאון ינקו-דאדא בעין הוד שתכלול סדנאות מיוחדות לחג, סיור תיאטרלי עם מדמואזל אורנמנט, שיח גלריה בתערוכה Noart ועוד.

לכבוד סוכות מזמין מוזיאון ינקו דאדא בעין הוד לסדנאות מיוחדות לחג, סיור תיאטרלי עם מדמואזל אורנמנט, שיח גלריה בתערוכה Noart ועוד.

 

בין הפעילויות: שיח גלריה בתערוכות, סיור תיאטרלי ברחבי כפר האמנים עם מדמאוזל אורנמנט, סדנה בה יוכנו קישוטים לסוכה מאותיות ומשפטים שהתבלבלו ברוח התערוכה "מלוריא ללוריא" ופעילות ב"מעבדאדא" – מרחב יצירתי חווייתי ברוח הדאדא לכל המשפחה מגיל 4-104.

 

שיח גלריה בתערוכות

יתקיים בשבת, 19.10.19, בשעה 12:00

מפגש עם האמן איתמר בגליקטר ושיחה על עבודתו "מלוריא ללוריא" ועל הזיקה לבוריס לוריא שעל שמו מרכז המחקר החדש במוזיאון, וסיור בתערוכה "דווקא – אמני "NO!art עם אוצרת התערוכה רעיה זומר-טל.

 

סיור תאטרלי ברחבי כפר האמנים עם מדמואזל אורנמנט

יתקיים ביום ראשון, 20.10.19, בשעה 11:30

מדמואזל אורנמנט תוביל בסיור שהוא מופע רחוב בסמטאות עין הוד ובסטודיו המקורי של מרסל ינקו. מדמואזל אורנמנט, המובילה בין זמרות הקברט של שנות החמישים, מתרפקת על עברה השוקק. היא תוליך את הקהל בכפר האמנים ולא תחסיר אף פרט (כמעט) על האנשים, המסיבות והפסלים. היא אף תתבל בקורט רכילות נוסח שנות החמישים. שיאו של הסיור בביקור בסטודיו המקורי של מרסל ינקו, שבו ניתן להתרשם מפלטת הצבעים שלו, צבעיו, מכחוליו ומאורח חייו, כמו גם מציורי הקיר שצייר האמן ונחשפו לאחרונה, לאחר שהיו מכוסים בשכבות סיד במשך חמישים שנה!

 

פעילות ב"מעבדאדא"

תתקיים בשני מחזורים: בין השעות 11:00-14:00. משך הפעילות עד שעה וחצי.

 

 

לפרטים נוספים:   www.jancodada.co.il

 


עוד באותו נושא

שבוע המורשת בישראל 2019

בחנוכה יתקיים שבוע המורשת, שנועד להעלות לתודעה את חשיבות השמירה על המורשת והטמעתה. הנה 10 רעיונות לטיולי מורשת שלא תרצו לפספס!

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?