מי לא אמר פעם לילדיו את המשפט "אני בעבודה חמוד, אחזור הביתה ברגע שאוכל"? אבל רגע, מה בכלל ילדינו יודעים על העבודה שלנו או על "עבודות של גדולים"?

ספר הילדים החדש "יש לי אמא חברת כנסת" מאת אבירם שוקרון מזמין את קוראיו, הורים וילדים, לצאת למסע מיוחד ומרתק דרך עלילה משעשעת, דמויות צבעוניות, מקצועות מגוונים ובנוסף – שירים מקוריים המתלווים אליו בדיסק מוזיקלי, אשר בסופו יוכלו יחד לפתח את השאלה המסקרנת: "במה נרצה לעבוד כשנהיה גדולים"? 

 

לגיבורת הספר, כנרת, יש כבר כמה רעיונות מעניינים. האם תלך בעקבות הוריה, חברת הכנסת ושחקן התיאטרון? או אולי בעצם תבחר להיות טייסת, כמו אביה של חברתה הטובה?

 

במקום להחליט כאן ועכשיו, כנרת הקטנה מעדיפה להיכנס למיטה ו"לישון על זה"...

 

קריאה מהנה!

 

על הסופר והרקע לכתיבת הספר

כותב הספר הוא אבירם שוקרון, מוזיקאי, נשוי ואב לשלושה מפ"ת. זהו ספרו הראשון.

כשבתו הבכורה נעם שאלה אותו מדוע רק הוא מגיע לקחת אותה מהגן ולא אמא, התפתח דיאלוג מסקרן בין השניים, כאשר נעם לא הסתפקה בתשובה "אמא בעבודה...", וביקשה לדעת במה היא עובדת (עורכת דין), מה זה בכלל ועוד.

 

לצד הספר כתב והלחין המחבר 9 שירים המאוגדים בדיסק שירים מקורי כהשלמה ליצירה.

 

 

לפרטים נוספים: www.knessetbook.com

 


עוד באותו נושא

המכונה הכי משוכללת בעולם

"כשנוצרת בריאות נוצרים התנאים לאריכות-ימים עם איכות-חיים!" המכונה הכי משוכללת בעולם, מבחר סיפורים סיניים על בריאות לילדים ולהורים כאחד מאת: ד"ר גדעון רון ויוסי בכר

התגובות שלכם ...

חוות דעת

אמא של כנרת, גיבורת ספר הילדים החדש "יש לי אמא חברת כנסת" עוסקת במקצוע מורכב שפעמים רבות מונע ממנה להגיע הביתה מוקדם. גם אבא של חברתה הדס, הטייס, לא נמצא הרבה בבית. אמא של דפנה היא מעצבת אפונה – סליחה, אופנה - ואמא של לירון היא שומעת – סליחה, רואת – חשבון...

אבל מה יודעים ילדים על המקצוע של הוריהם, פרט לשעות המרובות בהן הוא מרחיק אותם מהם?

אמנם התשובה לשאלה זו לא מופיעה במלואה בספר, אבל דרך הסיפור החביב של כנרת וחבריה נפתח לקוראים הצעירים צוהר לעולם העבודה של המבוגרים, ואין ספק שזה יוביל אותם להתעניין עוד בנושא.

ומי יודע, אולי אפילו להחליט מה הם רוצים להיות כשיהיו גדולים?

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?