בכורה חגיגית של הפקת המקור "חבק אותי לנצח, פטריסיו", הצגות ומופעי רחוב מהארץ ומהעולם, קרקס להטוטים אקרובטיים, תהלוכה זוהרת, הצגות בהשתתפות הקהל ועוד הרבה מופעים שונים בעיר העתיקה בבאר שבע. אל תפספסו!

פסטיבל הפרינג' הבינלאומי ה-9 בבאר שבע

פסטיבל הפרינג‘ הבינלאומי בבאר שבע יוצא לדרך זו השנה התשיעית בניהולו האמנותי של יואב מיכאלי!

 

שלושה ימים של חגיגה אמנותית רב תחומית החוצה קהלים וגילאים ומהווה במה איכותית למיטב היוצרים מהארץ ומהעולם מתחומי התאטרון, המחול, המוסיקה ואמנות הרחוב.

 

השנה התכנית האמנותית בפסטיבל תתמקד בנושא "פריפריה" במובן הרחב שלו: פריפריה מגדרית ופריפריה גיאוגרפית חברתית. גולת הכותרת של הפסטיבל היא בכורה חגיגית של הפקת המקור החדשה של אנסמבל "עיט", להקת הבית של תאטרון הפרינג‘, "חבק אותי לנצח, פטריסיו", קומדיה מטורפת ועם זאת נוגעת ללב, המאירה באור ייחודי את הבעיות והמציאות בפריפריה הדרומית של ישראל ומעבר לכך נוגעת במוסר הכפול שלנו כחברה.

 

"פסטיבל הפרינג‘ הבינלאומי בבאר שבע נחשב לאחד מאירועי הפרינג‘ המרכזיים בישראל ומאירועי התרבות הגדולים והמובילים בדרום, הוא מהווה פלטפורמה יחידה במינה לאמנות ישראלית ובינלאומית", אומר המנהל האמנותי, יואב מיכאלי.

 

השנה יתארחו כ-30 מופעים ומעל 100 אמנים מהארץ ומחו"ל, עם יצירות אמנותיות מגוונות, מסוגננות וצבעוניות. במקביל להצגות באולם תתקיים פעילות חוצות ססגונית וסוחפת, עם שלל מופעי ותיאטרוני רחוב שיצבעו את העיר העתיקה של באר שבע בצבע ובצליל ויעניקו מימד חווייתי ייחודי ומסקרן לארוע כולו.

 

 

פסטיבל הפרינג‘ הבינלאומי בבאר שבע, ימים שלישי עד חמישי, 23-25 ביולי, מהשעה 17:30.

לפרטים נוספים: www.fringeb7.co.il

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!