מגוון כדורים פורחים בשלל צבעים וצורות מרחבי הארץ והעולם, אקרובטים שיבצעו פעלולים מתחת לכדור פורח בתעופה, מופע NIGHT GLOW מרהיב, מופעי קרקס מהפנטים, בריכות שכשוך ועוד. 22-23 באוגוסט בגן לאומי פארק הבשור בצפון הנגב.

פסטיבל כדורים פורחים בינלאומי בצפון הנגב

בקיץ הזה, בפעם ה-8, מפיקה עמותת תיירות שקמה בשור את אחד האירועים הצבעוניים והמצליחים בארץ: פסטיבל כדורים פורחים בינלאומי חוצה ישראל.

 

במהלך הפסטיבל, מגוון כדורים פורחים ייחודיים מהארץ והעולם יכסו את שמי צפון הנגב בחגיגה משפחתית מסעירה עם שלל פעילויות ומופעים מרהיבים, לפסטיבל יגיעו טייסי כדורים פורחים וצנחנים מרחבי העולם, שיחברו לטייסים מקומיים וימריאו למטס כדורים פורחים מרהיב ויצבעו את השמיים בשלל צבעים וצורות.

 

האירוע יפתח ביום חמישי בשעות אחה"צ, בשעות החשיכה יתקיימו מספר מופעים עוצמתיים וסוחפים: מופעי קרקס עם להטוטנים, נערות גומי וחישוקים, אומני בועות ובלונים שיצבעו את המתחם בשילוב ג‘אגלינג סוער וליצנות. שיאו של הערב במופע  NIGHT GLOW מרהיב, בו הכדורים מחוברים לקרקע ולצלילי מוסיקה קצבית נדלקת בהם אש בשלל צבעים - חוויה ייחודית ויוצאת דופן המרתקת את הקהל.

 

למחרת עם שחר, יוכל הקהל לחזות בתהליך ניפוח כדורי הענק על גבי הקרקע והפרחתם לאוויר במפגן צבעוני ומרגש.

 

עם עליית הכדורים לשמיים, ישתלשלו אקרובטים מתוך הכדורים ויבצעו פעלולים עוצרי נשימה בין שמיים לארץ. בנוסף, 2 צנחני BASEJUMPING שמגיעים לפסטיבל במיוחד מבלגיה, יקיימו צניחה מגובה נמוך מכדור פורח מגובה של 120 מטר בלבד! האירוע כולל גם לינת שטח חווייתית ופעילויות, בריכות שכשוך ודמויות שטח שישעשעו את הילדים.

 

 

על הכדורים הפורחים בפסטיבל

"חגיגה של פרחים" - הבלון היחיד בעולם שמודפס כולו בהדפסה דיגיטלית ומשחזר באופן מושלם יצירה של האמן הקרואטי איוואן ראבוזין, מה שהופך אותו לרפרודוקציית האומנות הגדולה בעולם.

"הבטריה" – בלון המתנשא לגובה של 40 מטר ושוקל פי שניים מבלון רגיל, כ-500 ק"ג.

"ההופר המחייך" ו"חכם בשמש" - שני בלונים מסוג הופר, שהם בלונים ללא סל, בהם הטייס יושב על מעין ספסל בין שמיים לארץ. יבדקו את האומץ של הטייסים שלהם בפסטיבל.

דניאל וויד ופטריק סימונס – שני טייסים שהם נצר למשפחות "אצולה". דניאל וויד מהולנד הוא רק בן 25 אבל נמצא סביב בלונים כבר מגיל 5, בעקבות אביו. זו הפעם הראשונה שהוא ישתתף כטייס. משפחתו של פטריק סימונס היא הבעלים של חברת התעופה לכדורים פורחים הגדולה בבלגיה, ובאילן היוחסין המשפחתי אפשר למצוא לא מעט "בלונאים" בדורות האחרונים, וגם זכייה באליפות העולם בכדורים פורחים לאחר טיסה של מעל יומיים ברציפות, במדרונות האלפים הקפואים בשוויץ.

"החיפושית" - חברת "סקיי טרק כדורים פורחים" הישראלית תנהל את תחום התעופה בפסטיבל ותציג את בלון החיפושית החייכני, לצד שני כדורים נוספים אשר מוטסים על ידי טייסים בינלאומיים מהמובילים בתחום.

 

 

פסטיבל כדורים פורחים בינלאומי, 22-23 באוגוסט 2019 בצפון הנגב.

לפרטים נוספים: www.habsor.co.il

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!