אם העיניים של הילדים תקועות במסך, אם האצבעות מרפרפות בקלילות מרגיזה על מקלדת הטלפון החכם, אם אתם רוצים לראות את הילדים צובעים, גוזרים, פותרים חידות ונהנים ממשחק טהור- חלבלובון הוא הפתרון.

חלבלוב אינה חוברת עבודה וגם לא עיתון ילדים בגרסה המקובלת. חלבלוב הינו "ספר משחקים", שמודפס בצבע מלא על נייר נטול עץ שמאפשר לכתוב, לצייר ולשרבט עליו.

בכל הדפים של חלבלובון אפשר וכדאי להשתמש! לגזור, לצבוע, לתלות ולמחזר. זה כיף גדול. אין פרסומות/מודעות/ידוענים, אבל יש משחקים ובשפע.

 

יוצרות החלבלובון הן אירית חוסחאלק, הולנדית במקור ומעצבת גרפית, וטלי הרדאבל, שבדית במקור ועורכת תוכן, שביחד מפתחות ספרי משחקים, Activity Books, מיוחדים לילדים ולילדות.

 

מה מכיל החלבלוב?

משחקי מילים, משחקי דרכים נהדרים לנסיעות, משחקי ציורים, חידות מיוחדות, בדיחות מקוריות, סיפורים בנושאים שונים, כתבי חידה וצופנים, מבוכים (לפעמים מסובכים), מקום ליצור ולדמיין ורעיונות ענקיים שאפשר לעשות לבד וביחד, בבית ומחוץ לו.

 

העיקרון המנחה הוא לאפשר "זמן נייר" במקום "זמן מסך", תוך תשומת לב לפיתוח מוצר שיהיה אטרקטיבי להורה ולילד באותה העת, כי כשלהורה מעניין ואסתטי, הוא רוצה למשוך אחריו את הילדים. למעשה, ילדים לא רוצים להיות "תקועים" שעות מול המסך, וגם לא רוצים לראות את ההורה שלהם תקוע בגלילה של מסך (כי עדיף להיתקע בגלילת קצפת ושוקולד...).  

 

 

לפרטים נוספים: https://www.halavluv.com

 


עוד באותו נושא

אמא ואני יוצרים

הספר "אמא ואני יוצרים" הוא שער המאפשר לילדים גישה לעולם המופלא והמרגש של היצירתיות.

התגובות שלכם ...

חוות דעת

בשבוע שעבר נסעתי עם הילדים לתל אביב, ואם זה לא מספיק, כשהגענו היה עלינו להמתין כשעתיים עד שהפגישה שהגענו אליה תתחיל. בדרך כלל, ההמתנה הייתה מתחילה בזה שהילדים משחקים בפלפון עד שנגמרת להם הסוללה או הסבלנות, ואז מנדנדים ומקטרים שמשעמם להם.

אבל הפעם, הפתעתי אותם במגזין "חלבלוב".

וזה כבר עשה את כל ההבדל.

הילדים קראו בעניין רב (זה היה מגזין בנושא חיות אבל יש בעוד המון נושאים), פתרו חידות, שיחקו, ציירו, סיפרו בדיחות וגם המציאו בעצמם ונהנו כל כך שכשנגמר הזמן הם לא רצו להפסיק.

מומלץ בחום, במיוחד עכשיו בחופש הגדול!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?