בין התאריכים 12-14.6.19 יתכנסו עשרות סופרים ומשוררים עצמאיים תחת קורת הגג של דיזנגוף סנטר בתל אביב, יחשפו את יצירותיהם, יעניקו הקדשה אישית וחתימות וכן יקיימו הקראות מיוחדות של ספרי ילדים.

אוהבים ספרים? בואו ליריד הספרים העצמאי בדיזנגוף סנטר!

מכירים את זה שבכל החנויות תמיד יש את אותם הספרים, ואת כולם כבר קראתם? יריד הספרים העצמאי הוקם בדיוק בשבילכם!

 

מדי שנה יוצאים לאור למעלה מ-7,000 ספרים בישראל, כאשר רובם הגדול מיוצג ונמכר ברשתות ובחנויות הספרים הגדולות רוב ימות השנה. יחד עם זאת, סופרים ומשוררים מוכשרים רבים בוחרים בשנים האחרונות לפנות דווקא לדרכים עצמאיות ולהוציא לאור את ספריהם בעצמם או באמצעות הוצאות קטנות.

 

לרגל שבוע הספר העברי 2019 יתקיים בדיזנגוף סנטר אירוע אלטרנטיבי: "יריד הספרים העצמאי", שיחגוג את חג הספר עם משוררים וסופרים עצמאיים, כאלה שבדרך כלל לא זוכים לחשיפה על שולחנות המבצעים של חנויות הספרים הגדולות.

 

היריד יציע ספרים מקוריים, בעברית, של עשרות סופרים ומשוררים עצמאיים, במבצעים מיוחדים לרגל חג הספר העברי. בין אם מדובר בכאלה שהוציאו השנה לאור את ספרם הראשון ובין אם כאלה שלצערנו כבר אינם עמנו. כאלה שזכו להוציא לאור כמה וכמה מיצירותיהם המפורסמות וכאלה שזו תהיה עבורם הפעם הראשונה ביריד.

 

מלבד המחירים האטרקטיביים במיוחד של הספרים ביריד, הסופרים והמשוררים יפגשו את הציבור באופן אישי, ניתן יהיה להתעניין, לשאול שאלות ולקבל חתימות והקדשות. ניתן יהיה להתחדש בדוכנים גם בסימניות, מדבקות, ספרים במתנה ובעוד הפתעות שוות.

 

במהלך ימות היריד יתקיימו במקום פעילויות הקראה של שירים, של קטעים מתוך ספרים וגם הקראות מיוחדות של ספרי ילדים – וכולם יוקראו על ידי היוצרים עצמם.

 

 

 

יריד הספרים העצמאי יתקיים בימים רביעי וחמישי 12-13.6 בין השעות 16:00 – 21:00, וביום שישי 14.6 בין השעות 10:00 – 15:00, בגשר דיסקונט שבדיזנגוף סנטר, רחוב דיזנגוף 50, תל אביב.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!