אם אתם אוהבים חידות ואוהבים לטייל סביב העולם – הספר הזה הוא בדיוק בשבילכם! שמונים חידות מיוחדות, מבוכים מפותלים ואתגרים מלהיבים בספר נהדר בהשראת הקלאסיקה "מסביב לעולם ב-80 יום" של ז'ול ורן.

בספר הילדים החדש של אלכסנדרה ארטימווסקה יוצאים הקוראים למסע סביב העולם. אבל זה איננו מסע רגיל, אלא מסע של חידות, הרפתקאות ואתגרים שכל אחת מהן במקום אחר.

 

את ההשראה לספרה קיבלה ארטימווסקה מספרו הנפלא של ז‘ול ורן – "מסביב לעולם ב-80 יום", בו יצאו פיליאס פוג ומשרתו הנאמן למשימה להקיף את העולם ב-80 יום. במסעם עברו השניים הרפתקאות רבות ביניהן נסעו ברכבות, ספינות ואפילו רכבו על גבו של פיל כשחצו את כל היבשות במרוץ נגד השעון.

כמו במסע בספרו של ז‘ול ורן, כך גם בספר שלפנינו ימצאו הקוראים כלי תחבורה שונים שיובילו אותם בין היבשות והנופים השונים מסביב לעולם. ההבדל הוא שכאן לא מדובר בסיפור מרתק אלא במסע מאתגר בין חידות מגוונות וצבעוניות שמופיעות בכל עמוד.

בין החידות שמופיעות בספר: מצא את ההבדלים, מבוכים, מה מתאים למה, איתור אביזרים בתמונה, סידור חלקי פאזל, מה יוצא דופן ועוד.

 

זהו אלבום מרהיב ומיוחד שמתאים לכל גיל ומעניק שעות רבות של הנאה.

 


עוד באותו נושא

ביום חורפי מבלים ב- GAME ZONE

ביום חורף קר אין כמו בילוי בגיים זון, פארק הבילוי והאטרקציות המשפחתי במתחם הסינמה סיטי בראשל"צ

חלבלוב: זמן נייר, במקום זמן מסך

אם העיניים של הילדים תקועות במסך, אם אתם רוצים לראות את הילדים צובעים, גוזרים, פותרים חידות ונהנים ממשחק- קנו חלבלובון!

התגובות שלכם ...

חוות דעת

הספר "מסע עולמי ב-80 חידות" הוא למעשה אלבום פעילות מקסים, המכיל עשרות חידות ואתגרים צבעוניים שילדים אוהבים.

 

הבת שלי העבירה שעות ארוכות כשהיא מחפשת ציפור שעפה בכיוון ההפוך, עוקבת אחרי חוטים שמחברים עשרות זוגות אופניים, מרכיבה את מגדל אייפל, מחפשת את ההבדלים בין מקדשים, עולה ויורדת בסולמות עד למכונה המעופפת, ועוד.

 

אגב, למי שמתייאש – בסוף הספר נמצאים פתרונות לכל החידות.

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?