מגבונים רכים ועדינים המותאמים לעורם העדין במיוחד של תינוקות.

ד"ר פישר מציג: מגבוני קמיל בלו לתינוק

עם לידת התינוק לומדים ההורים להכיר מקרוב עולם שלם של מוצרים, אחד העיקריים שבהם הם המגבונים. השימוש במגבונים הוא מגוון: לאחר כל החתלה, לניקוי הידיים וכל חלקי גופו של התינוק הרך, ועוד.

 

תדירות השימוש במגבונים מדגישה את החשיבות בשימוש במגבונים איכותיים ובדוקים המותאמים לעורו העדין של התינוק ושומרים על בריאותו. לא רק המגבון עצמו חשוב, אלא גם הפורמולה שבאה במגע עם עור התינוק ונשארת גם לאחר פעולת הניגוב.

 

מגבוני קמיל בלו

מגבוני קמיל בלו של ד"ר פישר הם רכים ועדינים עם בישום עדין לניקוי מושלם של עורו הרך של התינוק. המגבונים מועשרים בתמצית פרחי הקמומיל להרגעת העור, מכילים פרו-ויטמין B5 ואלנטואין, המסייעים בשמירה על בריאות עור התינוק ומותאמים לחומציות הטבעית של העור.

המגבונים היפואלרגניים, ללא פראבנים, ללא SLS ו-SLES  וללא אלכוהול וצבע.

 

למה דווקא ד"ר פישר?

בד"ר פישר משלבים למעלה מ-50 שנות ניסיון, מחקר וידע רפואי בינלאומי כדי לפתח את התכשירים המתקדמים ביותר לבריאות כל בני המשפחה. תכשירי התשלובת מיוצרים במפעלי ד"ר פישר תחת בקרת איכות קפדנית, כמקובל במפעלי תרופות, על-פי תקני הייצור הבינלאומיים המחמירים תוך שימוש במרכיבים מהמתקדמים, הבטוחים והבדוקים ביותר.

 

 


עוד באותו נושא

נדליק ביחד נר

שיתוף פעולה מדהים של כוכבת הילדים נתי הגעתי הופעתי עם ילדי וראייטי וילדי מקהלת שרונית שנועד לסייע לעמותת וראייטי בגיוס תרומות ולהעלות את המודעות לסובלנות וקבלת האחר.

התגובות שלכם ...

חוות דעת

הילדים שלי אמנם גדלו וכבר לא משתמשים במגבונים, אבל במוצרים אחרים של ד"ר פישר בהחלט כן.

סדרת קמיל בלו זכורה לי לטוב כי היינו משתמשים במוצריה לא מעט כשהילדים היו קטנים יותר, ואני בטוחה שהמגבונים החדשים, מגבוני קמיל בלו, הם נהדרים ואיכותיים.

מה שמחזק את האמון שלי במגבונים הנ"ל היא ההמלצות שקיבלתי ממספר חברות שעודן מטופלות בילדים ושהמליצו לי עליהם.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!