מי יצליח לבטל את הכישוף הרובץ על האחוזה? משחק זריזות ידיים מאתגר באווירה מכושפת במיוחד...

חברת "גאוני – משחקים חכמים לילדים", המתמחה בפיתוח ובשיווק משחקי קופסה איכותיים, משיקה בימים אלה משחק מאתגר בעיצוב מרהיב ומיוחד: אחוזת הרפאים.

 

"האחוזה שבמעלה הגבעה תמיד נחשבה למכושפת. אומרים שהדרך היחידה לבטל את הכישוף הרובץ על האחוזה היא לאסוף בחדר אחד את רוחות הרפאים, העיניים הנודדות, הנחשים, העכבישים וחפצים נוספים המצויים בקירות... האם אתם תצליחו לבטלו"?

במשחק זריזות ידיים מאתגר נדרשים המתחרים להכניס את החפצים לחדר הנכון באחוזה, לפי קלפי המשחק. השחקן הראשון שמצליח להשלים 5 משימות – הוא הזוכה והוא יכול לבטל את הכישוף של האחוזה. 

 

המשחק מפתח מיומנויות של ריכוז והבחנה, זריזות ידיים, איזון וראייה חזותית.

המשחק מכיל 4 "אחוזות" ובהן 8 חדרים, 48 חפצים, 4 הרפתקנים, 8 רוחות רפאים, 8 עיניים, 8 עכבישים, 8 נחשים, 12 תיבות מטמון ו-48 קלפי משימה.

מתאים לילדים ולכל המשפחה מגיל 6.

 

 

לפרטים נוספים: http://www.geoni.co.il

 


עוד באותו נושא

האטרקציה הגדולה של קיץ 2018: ממלכת פליימוביל!

25 תחנות ומתקנים לילדים וביניהן: ספינת פיראטים, ארמון נסיכות ונסיכים, בית עץ בגודל טבעי, אומגה, פעילויות טבע ועוד...

FlyBox – כל אחד יכול לעוף

מחפשים אטרקציה שתעיף אתכם? נסו את מנהרת הרוח ה- FlyBox בראשון לציון! מתאים לכל המשפחה מגיל 4 ועד 104.

התגובות שלכם ...

חוות דעת

משחק חמוד שמכניס לאווירה מכושפת במיוחד באמצעות ה"אחוזות" – קופסאות קרטון שבהן "דלתות" דרכן יכולים לעבור היצורים השונים כגון רוחות רפאים, עיניים, עכבישים, נחשים ועוד...ועד כמה שהילדים התלהבו מהיצורים הנ"ל עוד לפני שהתחילו לשחק, הם התלהבו ונהנו מהמשחק עצמו ככל ששיחקו בו.המשחק מצריך זריזות – זריזות ידיים וזריזות מחשבה, ומה שיפה זה שלא גיל המשתתפים הוא שמכריע אלא באמת מי שמצליח לקלוט הכי מהר מה קורה ב"אחוזה" ובקלפים השונים – ולצערי, זאת לא הייתי אני באף אחת מהפעמים...

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?