ב-30.10, עוד כמה ימים, יתקיימו הבחירות לרשויות המקומיות וכולנו נזכה ביום שבתון. הנה מספר המלצות לבילוי כייפי עם הילדים והמשפחה ביום זה.

10 המלצות מגניבות ליום הבחירות לרשויות המקומיות

ב30 באוקטובר 2018 יתקיימו בארץ הבחירות לרשויות המקומיות וכולנו נזכה ליום שבתון. לאחר שנממש את חובתנו האזרחית יישאר זמן רב אותו נוכל לנצל לטיולים ובילויים עם המשפחה והילדים. לאן נלך? הנה כמה המלצות.

 

לטפס לגובה ולקפוץ עד השמיים בפארקי הטרמפולינות SKY JUMP

פארקי הטרמפולינות והטיפוס SKY JUMP ברעננה ובנמל תל אביב, יוצאים בפעילות מהנה ומיוחדת ביום הבחירות: מסיבה זוהרת לאורך כל היום במהלכה מתאפרים בצבעים ובקעקועים זוהרים וקופצים על הטרמפולינות על רקע תאורת אולטרה סגול ומוזיקה קצבית. בנוסף לכך, הפארק יוצא במבצע אטרקטיבי בו כל הקונה כרטיס לשעת בילוי בטרמפולינות ובקירות הטיפוס, מקבל במתנה (!) כרטיס לקולנוע הרב חושי 7D-MAX.

לפרטים נוספים: www.skyjump.co.il

בוחרים  - יפו אקספרס!

בלב העיר יפו, במבנה מחודש, נפתחה לאחרונה אטרקציה תיירותית חדשה לכל המשפחה - נסיעה ברכבת וירטואלית ברחבי העיר יפו העתיקה, תוך מסע קסום 3500 שנה אחורה בזמן, והפיכה לחלק מההיסטוריה של העיר מאז ועד היום. חוויה חושית באמצעות מציאות מדומה שמוקרנת כולה דרך משקפי VR. הנוסעים, מגיעים לתחנת הרכבת, ממתינים לקרון, שעוצב בקפידה, מתיישבים בכיסאות מתקדמים שנעים במהלך המסע ב-360 מעלות ויוצאים לדרך. אורך המסע : כ-13 דק‘. וביום הבחירות תיהנו ממחירים מיוחדים!!

לפרטים נוספים:  http://yafoexpress.co.il

בוחרים צוק מנרה!

לבוחרים בפארק האקסטרים צוק מנרה, תינתן חוויה מאתגרת ומהנה: נסיעה ברכבל הארוך במדינה מקרית שמונה ועד קיבוץ מנרה כ-1940 מ‘, תצפית מרהיבה על עמק החולה, הגליל והגולן, וגלישה במגלשות ההרים בזוג במסלול של כשני ק"מ. ביום הבחירות לרשויות המקויות, בין השעות 10:00 ל 15:00 בכניסה הדרומית לקרית שמונה.

לפרטים נוספים: www.cliff.co.il

בוחרים לטייל בפארק נאות קדומים

במה אתם בוחרים? במסלול הסגול, הקצר והנגיש לעגלות, או במסלול הכתום, המתאים לאוהבי לכת? ביום הבחירות המקומיות, מיד לאחר שמצביעים, אפשר לקחת את הילדים ולהגיע לחוויה בטבע בפארק נאות קודמים. ברחבי הפארק יקבלו המבקרים מפות ויוכלו לבחור בין שני מסלולי טיול העוברים דרך מתקנים חקלאיים משוחזרים ומקוריים כמו, גורן, בית בד וגת יין ומתקנים להעלאת מים מבריכה ומבור מים. כמו כן במקום פינות ישיבה רבות ומוצלות בהן ניתן לערוך פיקניקים.

לפרטים נוספים:  http://www.n-k.org.il

 

מוזיאון נחום גוטמן לאמנות מציג: העיר שלי

לכבוד יום הבחירות לרשויות המקומיות, תתקיים במוזיאון נחום גוטמן לאמנות, סדנת יצירה מיוחדת למשפחות בנושא עירוניות. בסדנה נספר על הקשר בין נחום גוטמן לעירו תל-אביב, ועל הדרכים המגוונות בהן הנציח אותה. לאחר מכן, המשתתפים יבנו בעצמם מודל תלת ממדי של עירם מחומרים ממוחזרים או יצרו לעצמם עיר מהדמיון. הפעילות מתאימה לגילאי 5 – 10.

לפרטים נוספים: http://www.gutmanmuseum.co.il

בוחרים בחוויה מתוקה ביד מרדכי

לכבוד הבחירות המקומיות פותח קיבוץ יד מרדכי את שעריו ומציע למשפחות חוויה קיבוצית אמתית, ביקור ב 4 מוקדים מרכזיים בקיבוץ: בית הדבש והדבורה, נסיעה בטרקטור הקיבוצי לסיור בין ענפי המשק, ביקור בבית האוסף "קיבוץ של פעם" המציג אוסף מרהיב של פריטים מראשית ימי הקיבוץ בארץ וביקור באתר שחזור הקרב ובנוסף פינות יצירה לילדים.

לפרטים נוספים: http://tym.co.il

הפנינג בחירות 2018 בגן גורו הפארק האוסטרלי ובפארק המעיינות

לכבוד יום הבחירות לרשויות המקומיות ב"חויות ניר דוד" מזמינים את הציבור להשתתף בבחירות המיוחדות שיתקיימו במקביל גם בגן גורו הפארק האוסטרלי וגם בפארק המעיינות ולהכריע בסוגיה: מי החיה שתנהל את הרשות? מהו המקום היפה ביותר בפארק המעיינות? בנוסף ניתן לרכוש כרטיסים במחיר הנחה מיוחד.

לפרטים נוספים: https://tickchak.co.il/2913

 

רק ג‘ירפה תביא שלום: חוגגים דמוקרטיה בגן החיות התנ"כי בירושלים

דיירי גן החיות התנ"כי בירושלים נערכים לבחירות – מצחצחים מקורים, מסרקים את הנוצות ומנפחים את הרעמה. לא פחות מ-5 מפלגות יתמודדו על הנהגת גן החיות: מפלגת הפילים והקרנפים מבטיחה "ירושלים מוצקה", האריות מאיימים שלא יבחלו באמצעים, מפלגת התנשמות מציעה להפוך יום ללילה וכך להתגבר על הפקקים המעיקים על הירושלמים, והשקנאים מבטיחים לבנות קן לכל אחד, גם אם יש מצוקת דיור בעיר הקודש. כתמיד, הג‘ירפות שומרות על זחיחות ומציעות שוחד בחירות – עלה ירוק לכל מצביע. השנה, עם פתיחתו של אקווריום ישראל, נוספה מפלגה חדשה למערך הכוחות – מפלגת המדוזות והתמנונים. כמתבקש מדיירי האקווריום מבטיחים לנו במפלגה שקיפות מוחלטת... ברחבת הגן יפוזרו המצעים של המפלגות השונות – איך להפוך את ירושלים למדהימה יותר, כיפית יותר ומתאימה יותר לכולם. המבקרים מוזמנים לטייל וליהנות בגן, להתרשם מהמצעים ולהצביע לפלגה התואמת ביותר לתפישת עולמם.

לפרטים נוספים:  http://www.jerusalemzoo.org.il

 

 

והכי חשוב: לכו להצביע!

 

 

שלכם,

צוות אמאבא

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!