לראשונה מושקת בישראל סדרת פרליני שוקולד ושקדים, משובחים ובעבודת יד של שוקולטייר מומחה. השוקולדים של חברת A1c, בעלי ערך גליקמי נמוך מאד (מדד ההשפעה על הסוכר בדם), ועומדים לשנות את כללי המשחק בנושא תזונה וסכרת.

בימים אלה משיקה חברת  A1Cסדרת פרליני שוקולד ושקדים משובחים, ובעבודת יד של שוקולטייר מומחה, המבוססת על הפורמולה שפיתחה החברה.

 

השוקולדים, אשר מיוצרים משוקולד איכותי בעבודת יד, מכילים רכיבים מסורתיים כגון פחמימות וסוכר (פחות מ 20 אחוז פחמימות), אך באמצעות שימוש בפורמולה המהפכנית – מייצרים ערך גליקמי נמוך!

 

רן הירש, מנכ"ל חברת A1CFOODS מספר: "כאן בישראל פיתחנו, בשיתוף פעולה עם ד"ר מריאלה גלאנט, פורמולה ייחודית אשר יוצרת התעניינות רבה אף בקרב חברות המזון הגדולות. באמצעות שימוש בפורמולה שלנו, ניתן לקחת רכיבים פשוטים שאנחנו רגילים לאכול ולצרוך כבר אלפי שנים (כמו סוכר, קמח ועוד), וליצור תרכובת מזון חדשה שיש לה ערך גליקמי נמוך, כלומר שמשפיעה מעט על רמות הסוכר בדם, וגם... טעימה"!

 

עוד הוא מציין כי כולנו יודעים היום שתזונה היא עניין משתנה מאדם לאדם. עם זאת, בדיקה קלינית במעבדת GI labs בטורונטו העלתה באופן מובהק, כי רמות הסוכר בדם (ערך גליקמי) של הנבדקים כמעט לא הושפעה מאכילת פרליני השוקולד ושקדים של חברת A1C.

חברת A1CFOODS

את החברה הקימו דר‘ מריאלה גלאנט, אנדוקרינולוגית המתמחה בסוכרת והשמנה, בוגרת האוניברסיטאות קולומביה והרווארד בארה"ב ועו"ד רן הירש מומחה במיסוי ויזם בנשמה.

 

לפני שנתיים אובחנה הדר, ביתו של רן, כחולה בסוכרת נעורים. בבת אחת, הדר נזרקה לעולם בו חלק ניכר מהמאכלים האהובים עליה הפכו למזיקים לה. עולם בו היא צריכה לחשוב פעמיים לפני שהיא אוכלת משהו שמכיל פחמימות וסוכרים.  

 

רן, ככל אבא אוהב, לא היה מוכן שהבת שלו תהיה עצובה, תרגיש שונה מחבריה, או שיחסר לה משהו. אז יחד עם ד"ר מריאלה גלאנט, מומחית לסוכרת והשמנה, הקימו את חברת a1c, כשמטרת החברה לפתח מאכלים טעימים, בריאים דלי פחמימות ובעלי ערך גליקמי (סוכרי) נמוך.

 

ואכן הם הצליחו לפתח נוסחאות ייחודיות (בתהליכי הוצאת פטנטים). שכרו את השפים והמומחים הטובים ביותר שיעזרו להם לפתח ולייצר אוכל מדהים ממוצרים איכותיים ומסורתיים בשילוב הנוסחאות שלהם.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

קיבלנו לטעימה את הפרלינים החדשים של חברת A1CFOODS .

 

השוקולדים הם מאד טעימים וכולם התחסלו במהרה, ובכל זאת לדעתי פחות מתאימים לילדים כיוון שהם לא מתוקים כמו שוקולדים "רגילים".

 

מצד שני, הם אכן טעימים יותר משוקולדים אחרים ללא סוכר שטעמתי לאחרונה.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?