ספר הילדים החמוד "האבטיח של אדון אלמליח"מביא לנו את סיפורה של הילדה הילה, אשר מבקשת מסבא שלה, ששומר עליה כשהוריה אינם בבית, לספר לה סיפור לילה טוב.

כשסבא של הילה שומר עליה ערב אחד בשעה שהוריה אינם בבית, מבקשת הקטנה שיספר לה סיפור לפני השינה. הוא בוחר לספר לה על סוכת האבטיחים של אדון אלמליח, שידועה ברחבי השכונה.

 

"לסוכה של אדון אלמליח נוהרים בכל קיץ כל ההורים עם ילדיהם", מספר הסבא, "כי מכל מוכרי האבטיחים בסביבה, רק אדון אלמליח מחלק לילדים ארטיק חתוך מאבטיח במתנה".

 

בעקבות הסיפור מגיעה גם הילה לסוכה עם סבא שלה ומקבלת ארטיק מאבטיח מאדון אלמליח.

 

ואז הם חוזרים הביתה עם אבטיח ענקי וכשסבא מכניס אותו למקרר, מתחילות הצרות...

 

"האבטיח של אדון אלמליח" הוא ספרה החמישי של רותי שקד בהוצאת דני ספרים. קדמו לו הספרים "סבא ואני", "מסיבת ההפתעות", "פיצי קפיצי" ו"גורים של אף אחד".

 

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

ספרה החמישי של רותי שקד הוא, כמו הקודמים לו, ספר ילדים מקסים וצבעוני!

 

הפעם, מגולל הספר את קורותיה של הילדה הילה שאוהבת להאזין לסיפורים של סבא שלה. ערב אחד הסבא שומר על הילה כשהוריה אינם בבית ומספר לה על סוכת האבטיחים של אדון אלמליח, אשר נוהג לחלק לילדים ארטיק חתוך מאבטיח ולכן הוא מאד פופולרי בשכונה...

הילה הקטנה מתלהבת כמובן מהרעיון, ומבקשת ללכת לאדון אלמליח לבחור אבטיח. הסבא מסכים, ועם בוא הקיץ שמים השניים פעמיהם לסוכה. הם בוחרים אבטיח גדול במיוחד והילה מקבלת את הארטיק הנחשק.

 

או אז חוזרים סבא והילה הביתה עם אבטיח ענק, מכניסים אותו למקרר ו... את השאר תצטרכו לקרוא בעצמכם...

 

ספר מקסים עם איורים חמודים שהביא גם לי חשק לאבטיח ו... לארטיק אבטיח.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?