אחרי הגל הראשון של מוצרי הגלידה החדשים ל- 2018, משיקה נסטלה עם בוא הקיץ מבחר מוצרים חדשים נוספים, וביניהם: שלגון "אתגר האומץ", אתגרים חדשים לשלגון היוטיוברים, גלידת La Frutta משפחתית בטעמים חדשים, טילון "Extreme" ענק עם לוז ליבת נוגט ומטבע שוקולד, ועוד.

אנחנו נמצאים בעיצומו של הקיץ והחופש הגדול, ובגלידות נסטלה לא מפסיקים לחדש!

 

אחרי הגל הראשון של מוצרי הגלידות שהשיקה כבר בפברואר השנה, ממשיכה נסטלה ומשיקה כעת מגוון מוצרים נוספים לקיץ 2018, וביניהם:

 

שלגון אתגר האומץ: שלגון מגניב המיועד לבני הנוער והמושק בטעמי ענבים ואננס, אליו מצורפת שקית של סוכריות שוקולד לבן בצבע צהוב, כאשר חצי מהן הן סוכריות מגעילות בטעמי ביצים סרוחות, חלב חמוץ, עובש, גרביים מסריחות, חמוץ מאוד ושום וחצי מהן בטעמי וניל, אייס קפה, קרמל, פופקורן ושוקולד לבן. המטרה היא ליצור חוויה, בה בני נוער משתפים את חבריהם בטעימה אקראית של הסוכריות ומנסים לאתגר זה את זה באמצעות "אתגר האומץ", כמשחק מבדר.

שלגון היוטיוברים Play: השלגון המוכר ממשיך לעונה נוספת של אתגרים, עם היוטיוברים המובילים בארץ, במסגרת שיתוף פעולה עם חברת teenk. השנה ישתתפו בקמפיין יוטיוברים חדשים, ביניהם קווין ורז, אורן גל, מיכאל ספיר ו-יובליה אשר יככבו על אריזות השלגונים, שפותחו ועוצבו בהשראת עולם התוכן של YouTube. בין האתגרים החדשים שאיתם יתמודדו בני הנוער: לשיר אופרה באמצע הרחוב, לעשות דיבוב מצחיק לסרטון של יוטיובר ולהכין סנדוויץ בעיניים עצומות. הזוכה במקום השלישי יזכה במפגש עם היוטיוברים, הזוכה במקום השני יקבל כרטיסים זוגיים להופעות והזוכה במקום הראשון יקבל אייפון, זאת בנוסף לשלל פרסים נוספים שיחולקו.

גלידות La Frutta: בקטגוריית ה- Wellness, מותג La Frutta של גלידות נסטלה, המותג המוביל בקטגוריית שלגוני הפרי, מגוון עם שני טעמים חדשים של גלידות משפחתיות: מנגו וקוקוס-אננס עם חתיכות אננס. גלידת La Frutta מכילה 50% פרי ובין כ- 44 ל-51 קלוריות בלבד לכל כדור גלידה.

טילוני Extreme: לקטגוריית הפינוק יצטרפו השנה שני טעמים חדשים של טילוני Extreme, טילון Extreme ענק לוז ליבת נוגט ומטבע שוקולד וטילון Extreme ענק וניל פליק עם מטבע שוקולד לבן. הטעמים החדשים פותחו והותאמו במיוחד להעדפותיו של הצרכן הישראלי. שני הטעמים החדשים יגיעו בגרסאות גדולות של 115 גרם.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

מה יותר כיף מללקק קרחון או לזלול טילון ביום קיץ חם?

 

בגלידות נסטלה מצאו את הדבר הבא לילדים ונוער בתחום השלגונים: שלגונים עם מגוון אתגרים כמו שלגון היוטיוברים או שלגון אתגר האומץ, שמרימים אפילו את זלילת הקיץ הפשוטה כביכול לרמה חדשה של הנאה והתרגשות.

באופן אישי אהבתי דווקא את קטגוריית הבריאות של גלידות ושלגוני La Frutta"" שמשנה לשנה מגיעים בטעמים יותר ויותר קרובים לפרי אמיתי.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?