"גליסיה" משקאות בריאות משיקה טעמים חדשים מבוססי פרי לכבוד חג הפסח: תפוח וגזר, תפוח ודובדבנים ותפוח צלול!

משקאות בריאות בבקבוקי זכוכית כשרים לפסח מבית "גליסיה"

הטעמים החדשים הכשרים לחג של "גליסיה" יצטרפו לטעמים המוכרים והאהובים, שגם הם הוכשרו לפסח בהכשר בד"צ ויוצעו בבקבוקי זכוכית 1 ליטר.

 

הטעמים החדשים הם:

מיץ תפוחי עץ וגזר - השילוב המנצח

השילוב הייחודי של גזר העשיר בנוגדי חמצון, יסודות קורט ומינרלים ומיץ התפוחים האהוב, יוצר משקה בריא במיוחד. הגזר ידוע כמיטיב עם העיניים, כמשפר את העיכול, מחזק את התיאבון ומשפיע לטובה על מערכת העצבים. מיץ התפוחים – גזר של גליסיה הוא שילוב הרמוני של מרכיבים מועילים וטעם ייחודי.

 

מיץ תפוחי עץ ודובדבנים – השילוב הרומנטי

מיץ התפוחים והדובדבנים של גליסיה הנו קוקטייל אמיתי של ויטמינים ומינרלים לכל יום, בטעם מקורי וייחודי בזכות שילוב התפוח המתוק עם מגע של דובדבן חמצמץ. תכונות "טיהור הגוף" של התפוחים מועצמות עם פעולת נוגדי החמצון של הדובדבנים ומסייעות לבריאותינו.

 

מיץ תפוחי עץ – תפוח האושר

הטעם העשיר והנפלא של תפוחים טריים הופך את המיץ למשקה המושלם להרוות בו את צימאונכם. בזכות ההרכב המאוזן של מרכיבים מועילים כגון פקטין, חומצות טבעיות ונוגדי חמצון, מיץ התפוחים מומלץ למבוגרים וילדים כאחד. משקה פופולארי זה מסייע בשיפור פעולת מערכת העיכול, מחזק את עמידות הגוף למחלות ומוסיף מרץ וחיוניות.

 

מוצרי "גליסיה" נטולי תוספת סוכר, תרכיז, משמרים, תוספי טעם, צבע וריח, עשירים במינרלים וויטמינים מסוג אשלגן, סידן, ברזל ומגנזיום, בכבישה קרה ופסטור הקל. כל אלה מסייעים בשמירה על טריות המשקה כשבוע ימים מפתיחתו, ללא תוספת רכיבים משמרים או אחרים. ניתן אף לראות בתחתית הבקבוק חלקי פרי, המשמרים את טעמו הטבעי של המשקה.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

המיצים של "גליסיה" הם ללא ספק הטעימים ביותר שיצא לנו לנסות!

כשלוגמים אותם מקבלים תחושה של טבעיות וטעם של פרי אמיתי, בניגוד להרבה מיצים אחרים שנחשבים כטבעיים.  

לכן זה משמח שמגוון הטעמים מתחדש ושיש יותר אפשרויות לבחירה.

אהבנו במיוחד את מיץ התפוח והדובדבנים!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!