צעצוע חדש ומקסים מבית "ספרק טויס" מלמד את הילדים על עולם החיות, מפתח מוטוריקה עדינה ומעניק המון כיף והנאה לקטנטנים.

חברת "ספרק טויס", המתמחה בפיתוח צעצועים אינטראקטיביים, השיקה לאחרונה צעצוע חדש לילדים: "טיול בספארי – רכבת החיות", צעצוע חווייתי מקסים, המלמד את הפעוטות את עולם החיות תוך כדי משחק המשלב הפעלות והפתעות מהנות!

 

הצעצוע בנוי כרכבת יפיפייה עם קטר, קרון ו-8 קוביות צבעוניות, שעליהן 24 איורים של בעלי חיים ושמותיהם. כל קובייה מכילה קובייה נוספת - ועליה תמונות נוספות של בעלי החיים (הקוביות נכנסות אחת בתוך השנייה).

בצעצוע מתג לבחירה בין שני מצבים: מצב משחק ומצב שאלה.

מצב המשחק (ציור של חיה): הרכבת מדברת אל הילד ומזמינה אותו לשים קוביות על הקטר ולהכיר את בעלי החיים. ברגע שהילד מניח קובייה בקטר היא משמיעה את שם החיה שמצוירת בצד של המתג. ברגע שהילד לוחץ על הצופר – הרכבת משמיעה תיאור של החיה והקולות האופייניים לה, ולאחר מכן מעודדת את הילד להכיר בעלי חיים נוספים.

 

מצב שאלות: הרכבת עורכת חידון משעשע לזיהוי בעלי החיים ונותנת פידבק אם הילד זיהה. למשל, "מצאו את החיה המתאימה והכניסו אותה לקטר: ארנב שובב – קפוץ הנה עכשיו". עם הכנסת הקוביות לקטר ולחיצה על הצופר, הרכבת תשמיע משפטים מצחיקים, ותעודד את הילד להמשיך ולגלות מיהם בעלי החיים שבקוביות האחרות. כך הילד מפתח את הסקרנות והמוטוריקה העדינה ולומד מושגים חדשים, תוך שהוא נהנה ו"בסך הכל" משחק...

 

כמו כן משמיעה הרכבת שני שירי ילדים קלאסיים בנושא הרכבת, כשמניחים בקטר את הקובייה עם ציורי השירים: "כבר סידרנו הרכבת", ו"בין הרים ובין סלעים". אפשר לשמוע את השירים, או רק את נעימותיהם – אם לוחצים על הצופר. 

 

בנוסף, הרכבת נוסעת ומאירה, כך שהילד יכול להסיע את הרכבת, להעמיס עליה את הקוביות ולשחק בכיף. הרכבת גם נוסעת לבד ומשמיעה קולות כשמניחים בקטר את הקובייה עליה רשום "הרכבת נוסעת".   

 

מתאים לפעוטות מגיל 18 חודשים.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

הכי כיף לקבל צעצוע שמעסיק את הפעוט לזמן רב גם מכיל ערך מוסף על ההנאה שבמשחק עצמו.

כזאת היא "רכבת ההפתעות".

לא רק שמדובר בסוג של רכב, צעצוע אהוב על כל ילד, יש גם את האופציה להעמיס על הרכבת נוסעים, לפצח חידות ולהאזין למנגינות חביבות.

מומלץ בחום!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?