מותג הבריאות "גליסיה" (Galicia) מכיל 100% פרי וירק בכבישה קרה, ללא סוכר, תרכיזים, משמרים ותוספים, המגיע ב- 8 טעמים שונים!

שחקן חדש בתחום משקאות הבריאות בישראל - "גליסיה"

"גליסיה", המושקת בימים אלה על ידי חברת "אורגנוש", מביאה לשוק משקאות הבריאות בישראל אלטרנטיבה מרעננת של מיצים בכבישה קרה, בטעמים ייחודיים שאינם מוכרים בארץ, מבוססי פרי התפוח בשילובים ייחודיים כתפוח עם דומדמניות שחורות, תפוח דובדבנים, תפוח אוכמניות כחולות, ועוד.

 

ראשונה תושק בישראל "סדרת היער הקסום" של "גליסיה" בקרטוניות (200 מ"ל, 300 מ"ל, 500 מ"ל, 1 ליטר) מפירות יער וירקות שגדלו בסביבתם הטבעית העשירה במינרלים, טופלו באהבה ותשומת לב רבה, משלב השתילה עד שלב הקטיף.

 

בתהליך הייצור הייחודי, לאחר מיון הפירות והירקות הטובים ביותר, בדיקתם ושטיפתם, נסחטים המיצים בטכנולוגית הכבישה הקרה, המשמרת את המינרלים והויטמינים הטבעיים שבפרי ובירק. תהליך הייצור מתבצע במפעל טכנולוגי חדיש ומתקדם, בסביבה נקייה מחיידקים, בתנאי בקרת איכות העומדים בתקן האירופי הבינ"ל.

 

מוצרי "גליסיה" נטולי תוספת סוכר, תרכיז, משמרים, תוספי טעם, צבע וריח.

 

"סדרת היער הקסום" בקרטוניות, מציגה 8 טעמים שונים:

מיץ תפוחי עץ, מיץ תפוחי עץ ואגסים, מיץ תפוחי עץ וגזר, מיץ תפוחי עץ ואוכמניות כחולות, מיץ תפוחי עץ ותות שדה, מיץ תפוחי עץ ודובדבנים, מיץ תפוחי עץ ודומדמניות שחורות ומיץ עגבניות.

 

ד"ר ענת גרינשטיין (ND) נטורופתית, אומרת: "הסדרה עשירה במינרלים וויטמינים מסוג אשלגן, סידן, ברזל ומגנזיום, הנשמרים יחד עם ערכיה התזונתיים הנוספים, בזכות המיצוי בכבישה קרה והפסטור הקל. אילה מסייעים בשמירה על טריות המשקה כשבוע ימים מפתיחתו, ללא תוספת רכיבים משמרים או אחרים. ניתן אף לראות בתחתית הבקבוק חלקי פרי, המשמרים את טעמו הטבעי של המשקה. בנוסף, מציעה הסדרה, מגוון פירות ייחודיים שאינם זמינים במשקאות הבריאות בארץ - כאוכמניות, דומדמניות ודובדבנים, שיתרונותיהם הבריאותיים מוכרים ונשמרים בטכנולוגית הייצור המתקדמת, כנוגדי חמצון - חומרים פעילים המסייעים למניעת מחלות לב, כלי דם ועד שיפור הזכרון".

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

אני לא אוהבת מיצים בדרך כלל, כי הם לרוב מתוקים לי מידי, או שיש להם טעם לוואי, או שהם פשוט לא מזכירים בכלל את הטעם המקורי של הפרי.

 

אבל טעמתי משקה של "גליסיה" בטעם תפוח ואוכמניות כחולות ופשוט התאהבתי בו. הוא בדיוק במתיקות הנכונה, הטעם נפלא, והבונוס - הוא גם בריא!

 

מומלץ בחום!

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!