שני ספרי ילדים חדשים, "סיפורי נסיכות לפני השינה" ו-"סיפורי נסיכות לכל המשפחה" מכניסים את הקוראים לעולם מופלא של אגדה שמתאים לכל מי שחולמת להיות נסיכה.

שני ספרים חדשים בהוצאת דני ספרים מזמינים אתכם להיכנס לעולם קסום של סיפורים ומעשיות, עולם שבו אהבת אמת תמיד מנצחת, נסיכים אמיצים רוכבים על סוסים אבירים ונסיכות יפהפיות חיות באושר ועושר עד עצם היום הזה.

 

כל אחד מהספרים כולל שבעה סיפורים מקסימים על נסיכות, מגיע בפורמט גדול ומנוקד, בכריכה קשה, מתאים גם לראשית קריאה ומלווה באיורים יפהפיים.

 

"סיפורי נסיכות לפני השינה"

כולל את הסיפורים: שלגיה, הנסיכה על הר הזכוכית, חוטב הבמבוק וילדת הירח, הנסיכה והעדשה, רועת האווזים, ברבורי הפרא והיפהפייה הנרדמת.

 

"סיפורי נסיכות לכל המשפחה"

כולל את הסיפורים: בת הים הקטנה, הזאב הלבן, שתים עשרה הנסיכות הרוקדות, הנסיכה שלא חייכה, הנסיכה והדובה, הנסיכה והצפרדע, הנסיכה שנגנבה.

 

 

להשיג בכל חנויות הספרים ובחנות המקוונת של ההוצאה: www.siman-kria.co.il .

 

עוד באותו נושא

כשתגיעו לגשר, תדלגו מעליו: יישור שיניים – אפשר גם אחרת

ספר חדש ומהפכני מבחינת כל הידוע לנו על יישור שיניים, שעל פי שיטתו הזמן הנכון להתחיל לטפל בבעיה: כבר מגיל 4 שנים!

מועדון המאפים הטובים

בשבוע הבא תעלה סדרה חדשה לילדים בשם "מועדון המאפים הטובים" עם כוכב הילדים גילי בא לבקר והשף קונדיטור מיקי שמו

התגובות שלכם ...

חוות דעת

כמעט כל ילדה הייתה רוצה להיות נסיכה ולו רק ליום אחד בלבד, ואין כמו הספר הזה כדי להעניק לבנות צעירות את התחושה הקסומה של עולם האגדות.

 

באופן אישי היה לי קצת קשה עם ריכוז אינטנסיבי כל כך של סיפורים שרובם מציבים במרכז דמויות נשיות כנועות ופסיביות (או מכשפות רשעיות) לצד דמויות גבריות דומיננטיות טובות לב שמצילות אותן, אבל לשמחתי בתקופתנו סיפורי הנסיכות האלה מתאזנים עם כל כך הרבה סיפורי ילדים אחרים שנמצאים על מדפי הספריה ולכן הסכמתי בכל זאת להניח לסיון שלי לשקוע בעולם הנסיכות החדש.

 

בינתיים היא צמודה לנסיכות האהובות שלה לפני השינה, חולמת עליהן בלילה וגם לוקחת אותן איתה כשאנחנו נוסעים באוטו כדי לקרוא במהלך הנסיעה.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?