מענה מעולה להורים לקטנטנים הנמצאים בדילמה כיצד לשמור על הילדים ולהפחית תחלואה כגון: התקררויות ושלשולים וכיצד לחזק את גופם לקראת החורף?

חדש מ"אלטמן": טיפות יומי - פרוביוטיקה לילדים

הורים לילדים קטנים נמצאים בדילמה כיצד לשמור על הילדים ולהפחית תחלואה כגון: התקררויות ושלשולים. חיידקים פרוביוטיים מזנים ייחודיים מספקים מענה לחיזוק ההגנה של הגוף והקטנת חומרת התחלואה, וכמובן בזמן נטילת אנטיביוטיקה.

 

במיוחד עבור הורים אלה יצאה חברת "אלטמן" לאחרונה במוצר חדש: יומי פרוביוטיקה טיפות LbGG - המכיל את הזן הפרוביוטי הנחקר LGG המומלץ על ידי איגודים רפואיים בעולם!

 

הזן הפרוביוטי LGG נבדק במאות מחקרים קליניים גם בילדים ותינוקות ונמצא כיעיל במגוון מצבים:

1. קיצור משך השלשול והפחתת חומרתו

2. הפחתת תדירות ועוצמת כאבי בטן בילדים

3. הפחתת זיהומים בדרכי הנשימה העליונות

4. הפחתת תסמיני מערכת העיכול בשילוב עם הטיפול בחיידק הליקובקטור פילורי

 

במחקר נמצא כי ילדים שנטלו פרוביוטיקה חלו פחות וגם משך וחומרת המחלה (מקרי שפעת) הופחתו משמעותית בקבוצת הטיפול, בשימוש בפרוביוטיקה. ממחקר נוסף עלה שמתן תוסף פרוביוטי לילדים עשוי להועיל בשיפור יעילות החיסון ובהקטנת תופעות הלוואי הקשורות בו.

 

מאיזה גיל אפשר להוסיף פרוביוטיקה או אוליגוסכרידים פרהביוטיים לתזונה?

חיידקים פרוביוטיים ואוליגוסכרידים מועברים באופן טבעי לתינוק דרך חלב האם מיומו הראשון. מחקרים רבים בדקו את יעילותם ואת בטיחותם של רכיבים אלו בינקות בילדות ובגילאים נוספים. למעשה כולנו יכולים להיעזר בפרוביוטיקה במהלך כל חיינו.

 

מתי כדאי להמליץ על פרוביוטיקה בילדים?

1. בכל פעם שנותנים אנטיביוטיקה לילד/תינוק הוא מצוי בסיכון (כ- 40%) לשלשולים. מתן פרוביוטיקה לילדים שכבר סובלים משלשולים: פרוביוטיקה יכולה יקצר את משך השלשול וחומרתו.

2. תינוקות הסובלים מקוליק

3. בילדים בעלי נטייה למחלות חוזרות כמו: צינונים ונזלות, דלקת האוזן התיכונה (נפוץ מאוד בפעוטות), זיהומים בדרכי השתן בעיקר אלו הנובעים מבעיה מורפולוגית בהתפתחות.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!