עוד לפני שאתם מגיעים לדיוטי פרי ומתכננים את רשימת הקניות שלכם, יש עוד פרט אחד שחשוב לטפל בו כדי לעבור את החופשה בראש שקט: ביטוח הנסיעות לחו"ל. קבלו כמה טיפים.

ביטוח נסיעות לחו"ל – חופשה עם הילדים

חופשת סוכות היא הרגע בו משפחות רבות מחליטות לארוז מזוודה ולצאת לחופשה משפחתית, שמתחילה בשדה התעופה בן גוריון. אלא שיש עוד פרט אחד חשוב שכדאי לטפל בו מראש, הרבה לפני שאתם מגיעים לדיוטי פרי ומתכננים את רשימת הקניות שלכם. הפרט הזה הוא שיעזור לכם לעבור את החופשה בראש שקט, וזהו ביטוח הנסיעות לחו"ל.

 

חשיבותו של ביטוח נסיעות לחו"ל

כל אזרח במדינת ישראל נהנה אמנם מביטוח בריאות על פי החוק, אבל הביטוח הזה תקף כל עוד אתם נמצאים בתוך גבולות ישראל. מרגע שבו המטוס ממריא אתם עשויים למצוא את עצמכם ברשות עצמכם, גם אם חלילה תיפצעו במהלך החופשה או אם תזדקק לטיפול רפואי. יכול להיות שאתם מכירים את עלויות הטיפול הרפואי בישראל ומצפים שהמחירים לא ישתנו באופן משמעותי מעבר לים, אבל כדאי שתדעו כבר עכשיו שזה יעלה לכם הרבה יותר. אלא אם כן תצטיידו בביטוח נסיעות, כמובן.

 

הכיסויים המוענקים במסגרת ביטוח נסיעות

בהתאם לתנאי הפוליסה שלכם תהיו זכאים לכיסויים שונים במהלך החופשה שלכם, ולכן כדאי שתכירו מראש את כל הפרטים הקטנים. יתרה מכך, זוהי ההזדמנות שלכם לבטח את עצמכם מראש מפני בעיות שעשויות לצוץ לאורך הדרך. למשל, אם אתם יוצאים לחופשה ומתכננים לשלב בה גם פעילות אתגרית כזו או אחרת, ביטוח הנסיעות שלכם צריך להתייחס לכך ולספק כיסוי מתאים. גם אם אתם מאוד זהירים ומיומנים רצוי שתהיו ערוכים לכל תרחיש, שכן אין דבר זה "זהירות יתר". בנוסף, ביטוח נסיעות לחו"ל סייע לכם בכיסוי עלויות אשפוז, אם תזדקקו לו. אם אתם יוצאים לחופשה ביעד מרוחק או במדינה שבה הרפואה קצת פחות מתקדמת מאשר בישראל, יכול להיות שעדיף לכם להוסיף עוד מרכיב לביטוח, והוא זה שיעניק לכם כיסוי במידה ותזדקקו להטסה רפואית.

 

כיסוי גם מפני ביטולים

בעוד רובנו דואגים לכיסויים השונים להם נזדקק במהלך החופשה עצמה, חשוב לזכור שישנן גם הפתעות שעשויות לצוץ קודם לכן – לפני היציאה מהארץ. למשל, ביטוח הכולל גם כיסוי לביטול הנסיעה בהחלט עשוי להתברר כחיוני וחסכוני אם אתם נאלצים לדחות את החופשה בשל אשפוז הנוסע או מישהו מבני המשפחה. אז נכון, את הטיפול במצב הזה תקבלו בארץ ובמסגרת הביטוח שלכם, אבל את עלות ביטול הטיסה אין סיבה שתספגו, ועם ביטוח נסיעות מתאים תוכלו לחסוך את העלות הלא-מבוטלת.

 

 

טיסה נעימה!

 

 

שלכם,
צוות אמאבא

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!