ספר חדש ומופלא מבית חברת "ספרק טויס" הישראלית מנגיש מעתה לפעוטות ולילדים את מיטב שירי הילדים של המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק!

הספר המזמר שר לילדים את השירים המוכרים ובכך מנגיש להם את שיריו הקלאסיים והאהובים של המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק, בדרך אינטראקטיבית וחווייתית.

 

בספר נכללים שמונה משירי הילדים האהובים של ביאליק, בהם: קן לציפור, בערוגת הגינה, פרש (רוץ בן סוסי), נדנדה (נד, נד) הפרח לפרפר (פרפר, פרפר, פרח חי), מקהלת נוגנים (יוסי בכינור, פסי בתוף) ועוד, ומשלב איורים מקסימים הממחישים את השירים.

 

בחזית הספר מצויים לחצנים ועליהם תמונות קטנות מתוך האיורים שבספר, והילד יכול ללחוץ עליהם כדי להאזין לשירים המוקלטים השונים. הילד הצעיר יכול לבחור את השיר שירצה להאזין לו לפי התמונה ולהתבונן באיור. הילד הבוגר יכול גם לקרוא את מילות השירים ולשיר עם ההקלטה. השירים הוקלטו בעיבוד מיוחד המותאם לילדים.

 

כמו כן, מוצג בספר לחצן "משחק השאלות" המציג בפני הילד שאלות ומשימות שונות לגבי האיורים, נותן משוב, ומעשיר את החוויה במשחק אינטראקטיבי. בנוסף, כולל הספר 2 לחצנים לשליטה בעוצמת השמע. כך הילד יכול להגביר או להחליש את הצלילים כרצונו.

 

ספר שירי הילדים של ביאליק מצטרף למבחר ספרי ילדים אינטראקטיביים שהשיקה ספרק טויס, בהם "דירה להשכיר", "בוא אלי פרפר נחמד", "קופיקו ונגה בגן החיות", "מעשה בחמישה בלונים", "האריה שאהב תות", "תירס חם", "איה פלוטו" ועוד.

 

מתאים לילדים מגיל שנה ומעלה.

 


עוד באותו נושא

VR STATION - עולם הדמיון והפנטזיה

רשת חדשה של מתחמי מציאות מדומה מאפשרת להיכנס לעשרות עולמות בחוויה שפשוט לא תאפשר לכם להישאר אדישים!

התגובות שלכם ...

חוות דעת

השבוע קיבלנו את הספר המזמר ומאז סיון החמודה לא עוזבת אותו.

השנה היא החליטה שכשתגדל היא מעוניינת להיות זמרת, וכל היום שרה ומפזמת, והספר הזה עשה לה כל כך טוב על הלב שלמרות שהיא כבר יודעת לקרוא בעצמה זה כיף לה שהספר שותף שלה ושר ומנגן ומלווה אותה בשירה...

ואני שמחה כי השירים יפים ואיכותיים (וגם מוכרים ונוסטלגיים מבחינתי).

מומלץ בחום!!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?