לרגל שבועות משיקה "משומשו" גבינה מגורדת לפיצה ואפייה וכן גוש מעודנת לאפיה בטעם ריקוטה - 100% טבעוניות!

בשורה לשבועות בתחום תחליפי החלב בישראל עם השקתם של שני מוצרים חדשים מבית המותג "משומשו": מגורדת לפיצה ואפיה ו-גוש מעודנת לאפיה בטעם ריקוטה.

 

הגבינות הטבעוניות החדשות עשויות מרכיבים צמחיים בלבד, 100% טבעוני, ללא לקטוז, ללא סויה וללא חומרים משמרים.

 

מגורדת לפיצה ואפיה תשווק באריזת 200 גרם, נפלאה להכנת פיצות, פשטידות ומאפים מלוחים. גוש מעודנת לאפיה בטעם ריקוטה, באריזת 300 גרם, מצוינת לשימוש לעוגות גבינה ומאפים מתוקים וכמו כן נהדרת גם לשימוש בסנדוויצ‘ים ובקינוחים קרים.

לדברי הדיאטנית יעל דרור, דיאטנית קלינית ופיזיולוגית M.Sc, פיתוח ישראלי הצליח לאחרונה ליצור תחליף קולינארי לגבינה שאיננו מכיל חלב או רכיבי חלב שונים. מדובר בגבינות הטבעוניות מסדרת "משומשו" אשר מכילות סידן וסיבים תזונתיים, שאינן מכילות כולסטרול, ללא סויה, ללא שומן טרנס, ללא חומרים משמרים והן בעלות כשרות פרווה מהודרת. הגבינות הטבעוניות מספקות מענה חשוב מאד מבחינה בריאותית ותזונתית עבור קהל הצרכנים, ובמיוחד עבור אלו שעד עכשיו לא יכלו לצרוך מוצרי חלב והתקשו לספק לגופם את כמות הסידן היומית.

 

כשרות: כשר פרווה בהשגחת הבד"ץ העדה החרדית ירושלים.

להשיג בחנויות הטבע וברשתות השיווק הנבחרות. 

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

יש לי אחות טבעונית, ולארח אותה מהווה פעמים רבות אתגר גדול. מצד שני, היא לאחרונה חושפת אותי למגוון גדול של טעמים חדשים ובריאים.

אז למרות שאני עדיין חייבת להגיד שהמונח "גבינה טבעונית" נשמע לי מאד מוזר, כי הרי גבינה זה חלב ואם זה לא כך אז מה בדיוק גבינה בה? אבל אם מתעלמים מהשם ומתייחסים רק להומניות, לטעם ולבריאות, אז גם הטוסט וגם הפיצה הטבעונית יצאו ממש טוב!

 

מומלץ בחום!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?