ספר מקסים ומהנה המכיל מידע מרתק ומלווה באיורים מרהיבים על מספר מטוסים שונים המעוררים לחיים את מסלולי ההמראה והנחיתה. בין דפי הספר הקשיחים נמצאים דגמים פשוטים להרכבה של מטוסים - אין צורך בדבק או במספרים!

טיסה במטוס היא פעמים רבות הדרך הטובה ביותר לעבור ממקום למקום. מטוסים הם מהירים, בטוחים והם חוצים יבשות בקלות רבה. יש כל מיני מטוסים – ממטוסים קלים לאדם אחד בלבד ועד מטוסי קרב ומטוסי נוסעים ענקיים, המסוגלים להטיס מאות אנשים.

 

הספר "מרכיבים מטוסים בתלת-ממד" לוקח אותנו לעולם המרתק של התעופה, החל במטוסים הראשונים ועד למטוסי הענק של ימינו.

זהו ספר מקסים ומהנה לילדים בגיל ראשית קריאה ובבית הספר היסודי המכיל מידע מרתק על סוגי המטוסים השונים ומלווה באיורים ססגוניים ומרהיבים המעוררים לחיים את מסלולי ההמראה והנחיתה.

 

בין דפי הספר הקשיחים נמצאים ארבעה דגמים פשוטים להרכבה של מטוסים (מטוס האחים רייט, בואינג 747, בומברדיר 415, קונקורד): אין צורך בדבק או במספרים, אלא רק להוציא את החלקים ולחבר אותם זה לזה לפי המספרים. ההרכבה בדגמים היא חלק מהלמידה והיא חשובה לא פחות מגימיק ההרכבה.

 

ספרים נוספים בסדרה: "מרכיבים מכוניות מרוץ", "מרכיבים מכונות" ו"מרכיבים דינוזאורים" גם הם לוקחים אותנו לעולמות מופלאים, מרגשים ומלאים אדרנלין.

 

להשיג בכל חנויות הספרים ובחנות המקוונת של ההוצאה: http://www.siman-kria.co.il.

 

 


עוד באותו נושא

רעיון ליצירה עם הילדים: בובת גרב

חורף וגשם בחוץ – והילדים מטפסים על הקירות? קבלו רעיון ליצירה קצת אחרת...

התגובות שלכם ...

חוות דעת

אל תתנו לתמונה על הספר, לאותיות הגדולות והמנוקדות שמתאימות לראשית קריאה או לדפים העבים לתעתע בכם - חלק מהדגמים שמצורפים לספר זה אינם כה פשוטים להרכבה כפי שמתן שלי (בן 11) ציפה שיהיו, והוא השקיע שעה ארוכה עד שהצליח להגיע לתוצאה הרצויה.

לאחר שהצליח, לא היה גאה ממנו בתערוכת המטוסים המקורית שלו.

 

Save

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?