קבוצת סגל ממשיכה להרחיב את ליין המוצרים מחברת סובינקס הספרדית ומביאה לארץ את הקולקציה החדשה והמבוקשת בעולם עם מוטיבים מעולם המלוכה.

הקולקציה המלכותית של סובינקס

עם בוא האביב משיקה סובינקס מהדורה מוגבלת וייחודית כפי שהיא נוהגת לעשות פעמיים בשנה. הקולקציה המלכותית הינה מהדורה חד פעמית ומבוקשת ביותר בעולם מגיעה לראשונה לישראל ותימכר ברשת שילב בלבד.

 

הקולקציה עושה מחווה לעיצובים יוקרתיים תוך שימוש במוטיבים מעולם המלוכה, עם שימוש בצבעי לבן, שמנת ובז‘ עם הדפסי לבבות, כתרים, כוכבים וכו‘ בגווני כסף וזהב.

סובינקס SUAVINEX הינו מותג ספרדי בן 30 שנה המשלב בין פיתוח מוצרי האכלה איכותיים לתינוקות לבין עיצוב חדשני ואופנתי. החברה מקפידה לפתח סדרות מוצרים מגוונות כך שיתאימו לכלל צרכי התינוק והוריו.

 

לסובינקס תפישה עיצובית - אופנתית למגוון מוצריה, וכל פריט נושא את טביעת האצבע הייחודית המאפיינת את הקו שלה. בכל שנה משיקה החברה 2 קולקציות מוצצים חדשות הנשענות על הטרנדים האופנתיים המעודכנים ביותר. העיצובים של סובינקס מטפלים במוצרים כמשפחה, במראה של טוטאל-לוק כך שהמוצץ מתאים לשרשרת, לבקבוק ולמוצרים נלווים נוספים.

הקולקציה המלכותית כוללת:

מוצצים אנטומיים במידה 0 -6, 6+ ב-4 עיצובים שונים. כמו כן, 4 קליפסים בעיצובים ייחודיים, 3 בקבוקים בנפח 270 מ"ל עם פטמה רב שלבית, נשכן לב בקופסה ורעשן לב.

 

להשיג ברשת שילב בלבד

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

מאז הפעם הראשונה שנחשפתי למוצרי החברה התאהבתי בה!

 

למעשה, האחיינית המתוקה שלי משתמשת רק במוצצים ובקבוקים של סובינקס, הכל כי כשהמתוקה הזו נולדה הבאתי להם במתנה חבילה מהממת של כיאה לנסיכה אמיתית (לשמחתי התגלה שלמרות שמוצרי החברה כל כך יפים הם לא מאד יקרים וכך אין לי רגשות אשמה שגרמתי להתמכרות הזו...).

 

אז לכל מי שיש תינוק או תינוקת, שווה להיכנס להציץ בקולקציה החדשה.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!