חברת האגיס משיקה סדרת חיתולים חדשה, Huggies Freedom Dry Pants, עם חיתול המולבש כמו תחתונים ומגיע עם מותנית גמישה 360 לנוחות מירבית לתינוק לאורך כל היום.

תחתוני חיתולים של האגיס

האגיס, מותג החיתולים האהוב מבית קימברלי קלארק ישראל, ממשיך לחדש ולגוון ומשיק סדרת חיתולים חדשה: Huggies Freedom Dry Pants, אשר תשווק לצד סדרתHuggies Freedom Dry.

 

על תחתוני החיתולים Huggies Freedom Dry Pants

תחתוני החיתולים Huggies Freedom Dry Pants הנם בעלי מותנית ייחודית 360 גמישה ורכה במיוחד עוטפת את גוף התינוק בהתאמה ומאפשרת לו תחושת נוחות לאורך כל היום. לחיתולים אלה יתרונות משמעותיים מול חיתולים פתוחים במניעת נזילות ובקידום תחושת העצמאות של התינוק.

 

החיתול החדש מולבש בקלות ובנוחות, בשכיבה או בעמידה, בדיוק כמו תחתונים. הסרתו פשוטה ונוחה באמצעות קריעה של המותנית בשני צדי גוף התינוק. בצדו האחורי של החיתול טייפ מדבקה לסגירה והשלכה נוחה של החיתול המשומש.

 

גם בחיתול החדש, כמו בסדרה הקיימת עד היום Huggies Freedom Dry, קיים שימוש בטכנולוגיה מתקדמת לקליטה מהירה של הנוזלים והרחקתם מגוף התינוק.

 

האריזות והחיתולים החדשים מעוצבים עם דמויות דיסני האהובות ; פו הדוב, טיגר וחברים.

 

הסדרה החדשה תשווק במידות 3, 4, 5, 6. להשיג בכל רשתות השיווק והפארמים.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

כשילדיי היו תינוקות, החיתול המועדף עלי היה האגיס. הלוואי שהיו אז את כל החידושים שקיימים כיום שמקלים כל כך על הורים לקטנטנים...

 

החיתול החדש Huggies Freedom Dry Pants הוא חיתול נהדר גם מבחינת ההורים וגם מבחינת התינוק, קל להלביש אותו וקל להסיר אותו, הוא נעים וגמיש, סופג בלי סוף, וכמובן – מכיל בתוכו את האיכות המוכרת של האגיס.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!