שיטה ייחודית ללימוד ילדים קריאה וכתיבה באנגלית באופן פשוט, באמצעות משחק, אמנות וכיף, בדרך שמספקת להם בסיס חזק ללימודי ואהבת האנגלית בעתיד.

Simplish – English made simple

שיטת לימוד האנגלית Simplish פותחה על ידי שרון שיינבוים, מורה בעלת ניסיון רב בהוראת אנגלית הן בישראל והן בקנדה, שחיפשה דרך פשוטה ויעלה ללימוד קריאה וכתיבה של אנגלית כשפה שנייה ולכן פיתחה את Simplish, שיטה העושה שימוש במתודולוגיה המבוססת על לימוד תנועתי וחושי, כהיכרות עם האלפבית ובטכניקות פשוטות וקלות בלימוד הקריאה והכתיבה.

 

כחלק מהשיטה חיברה שיינבוים שלוש חוברות ללימוד הABC והאנגלית לילדים:

 

Simplish – Letters Made Simple: הכרת אותיות ה- ABC

בחוברת Letters Made Simple, יוכלו הילדים, באמצעות פרויקטים פשוטים ומהנים באמנות, לחקור את ה ABC בעזרת חושיהם, לגעת, להרגיש, לחתוך, להדביק ולצבוע את דרכם לעבר לימוד האותיות. בחוברת זו נחשפים הילדים ליותר מ- 50 מילים חדשות באנגלית.

Simplish – Writing Made Simple: כתיבת אותיות ה- ABC

בחוברת Writing Made Simple ילמדו הילדים, באמצעות מתודולוגיה המבוססת על אוצר מילים פשוט, קווים, עקומות ורצף צבעים, לכתוב את אותיות ה ABC. Simplish מכירה בכך שכל ילד לומד באופן שונה, ו Writing Made Simple מתאימה לסגנונות השונים ומאפשרת לכל ילד להתחבר לסגנון אותו הוא מבין בצורה הטובה ביותר.

Simplish – Reading Made Simple: קריאה וכתיבה של אוצר מילים בסיסי באנגלית

בחוברת Reading Made Simple ילמדו הילדים לקרוא מילים בסיסיות באנגלית, תוך שימוש בשיטת "פונטיקה הפוכה", שהיא שיטת למידה המבוססת על הצלילים הפונטיים של האותיות בקריאה, ללא תשומת לב נוספת לאות עצמה. כל צליל פונטי או כלל קריאה חדש מקושר לכלי מנמוני, המסייע לזיכרון. אותו כלי יכול להיות קשור לצליל (לדוגמא, "a אומרת ahhh…. אני מרגיש צורך לצעוק..." ) או לתנועה (לדוגמא: "ch אומרות chhh… כמו שאני רוקד צ‘ה צ‘ה", ואז מעודדים את הילדים לקום ולרקוד, כדי שייווצר אצלם הקישור). כל הפעילויות מגוונות ומבוססות על יישום, על מנת להבטיח שהילדים מבינים את הנלמד.

 

לפרטים נוספים: http://www.simplish.co.il

 


עוד באותו נושא

ארוחות עשר טעימות ומזינות

לקראת החזרה ללימודים כדאי לזכור שארוחת עשר מזינה וטעימה לא חייבת להיות רק סנדביץ'

התגובות שלכם ...

חוות דעת

אין שם שיכול לבטא טוב יותר את השיטה של שרון ללימוד האנגלית מהשם שבו בחרה: Simplish!

 

הן זיהוי ה ABC והן קריאת האותיות בצורה הנכונה נעשים פשוטים כשעובדים עם חוברות העבודה המהנות שלה.

 

אני מצטערת שלא ידעתי על Simplish כשאסף היה בכיתה א...

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!