קוראים לי כפיר ואני עיתונאי. אני בכיתה א' וכותב לבד, עם עזרה ותיקונים של אבא שלי. השנה אני לומד לרכוב בצורה מקצועית. התחלתי עם אופני איזון מעץ, עם גלגלים כתומים. בגיל 6 כבר רכבתי על אופני BMX קטנים, של ילדים, בלי גלגלי עזר.

כפירי בדרכים, לומד לרכוב על אופניים

היום אני רוכב על אופניים גדולים של מוֹנגוּס ועדיין לא מגיע לרצפה. זה לא מפריע לי, אני אגדל. אלו אופניים עם גלגלי שטח ובולם זעזועים לקפיצות מעל הגלגל הקדמי. השבוע עליתי על פקק של בקבוק במגרש ואפילו לא הרגשתי אותו. האופניים קלות מחומר שנקרא אלומיניום ויש לי גם 7 הילוכים.

 

אני רוכב בקבוצת רכיבה במודיעין ואנחנו נפגשים פעמיים בשבוע. דניאל שיר, מדריך את החברים שלי ואותי, ברכיבה בטוחה בשטח ובעיר. אנחנו מתאמנים ביחד, אוכלים חטיף ונהנים. בשיעור הבא יהיו לנו גם מדים עם שם הקבוצה, בייק גייד, שזה באנגלית. בייק זה אופניים וגייד זה מדריך.

 

אני תמיד רוכב עם קסדה. יש לי קסדה מאוד מיוחדת של דינוזאור. אני גם רוכב עם נעליים סגורות, שלוקר מים ומשהו לאכול. יש לי גם פנימית של גלגל בתיק, כדי שדניאל יוכל לתקן פנצ‘רים אם יתפוצץ לי הצמיג. לפעמים אני לוקח גם מצלמת גופרו, כדי שההורים יוכלו לראות מה עשיתי בשיעור.

 

כדי לשמור על הצמיגים, הכניסו לתוכם חומר צהוב שסותם חורים קטנים. החורים יכולים לקרות כשעולים על זכוכית או מסמר ברחוב או בשטח. אנחנו נזהרים מאוד ורוכבים בשבילי האופניים. אנחנו לא חוצים את הכביש בלי לעצור ולא משתוללים סתם.

 

בכל שיעור אנחנו לומדים משהו חדש. השבוע למדנו לרדת בעמידת מוצא, ירידה גדולה של דשא. בשיעור הקודם, למדתי להעביר הילוכים. הילוך 1 לעליות והילוך 3 לדרך רגילה. למדנו גם לבלום עם שתי הידיים. אתם יכולים לראות בסרטון, חלק מהחוג.

 

 

 

שלכם,

כפיר

 


עוד באותו נושא

פסח הגיע? 15 הצעות למתנות אפיקומן שהילדים יאהבו!

בינינו, עבור הילדים שיאו של ליל הסדר הוא החיפוש אחר האפיקומן והמיקוח שמגיע אחריו, שיבטיח להם מתנה...

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!