קבוצת סגל מביאה בשורה אופנתית בתחום הבקבוקים והמוצצים לתינוקות - ומביאה ארצה את קולקציית ה"הוט קוטור" החדשה והייחודית של חברת סובינקס הספרדית, העושה מחווה לעיצובים יוקרתיים ואלמנטים מעולם התכשיטנות.

המוצץ כתכשיט

הספרדים יודעים לעשות אופנה. הם הביאו לנו את מנגו, זארה, פול אנד בר, ולא מעט מותגי אופנה נוספים, לכן אין זה פלא שגם בגזרת מוצרי התינוקות יש להם מה להגיד.

 

קבוצת סגל מייבאת לישראל את מוצרי חברת סובינקס למוצרי התינוקות לילדים מספרד. החברה, הידועה באמירות האופנתיות שלה, עושה בקיץ הנוכחי מחווה לאופנה העילית ומציגה את קולקציית "הוט קוטור".

 

הקולקציה עושה מחווה לעיצובים יוקרתיים תוך שימוש באלמנטים עיצוביים מעולמות התכשיטנות, עם שימוש בצבעי זהב אדום וזהב צהוב. בסדרה זו גם נעשה שימוש בחומרים חדשים וייחודיים חומר פלסטי באיכות גבוהה, שקוף כמו זכוכית חזק וקל כמו פלסטיק.

סובינקס (SUAVINEX), הינו מותג ספרדי בן 30 שנה המשלב בין פיתוח מוצרי האכלה איכותיים לתינוקות לבין עיצוב חדשני ואופנתי. החברה מקפידה לפתח סדרות מוצרים מגוונות כך שיתאימו לכלל צרכי התינוק והוריו. לסובינקס תפישה עיצובית-אופנתית למגוון מוצריה, וכל פריט נושא את טביעת האצבע הייחודית המאפיינת את הקו שלה. בכל שנה משיקה החברה 2 קולקציות מוצצים חדשות הנשענות על הטרנדים האופנתיים המעודכנים ביותר. העיצובים של סובינקס מטפלים במוצרים כמשפחה, במראה של טוטאל-לוק כך שהמוצץ מתאים לשרשרת, לבקבוק ולמוצרים נלווים נוספים.

 

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

מאחר שיש לי אחיין קטן קיבלתי לניסיון סט של סובינקס הכולל בקבוק-מוצץ-וסרט למוצץ.

ברגע הראשון שפתחתי את החבילה לא יכולתי להסיר את המבט מהתכשיטים היפהפיים שנגלו לנגד עיניי! איזה יופי!

 

ברור שיהיו מי שישאלו, ואני ביניהם, מדוע תינוק צריך בקבוקים/מוצצים/סרטים כל כך מעוצבים?

אבל אני חושבת שבשורה התחתונה, מאחר שהאיכות היא טובה, והמוצר באמת כל כך חמוד ויפה, זו יכולה להיות בהחלט מתנה מקסימה ומיוחדת לכל יולדת, הרבה יותר מעוד מגבת או חליפה לרך הנולד....

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!