מרכך כביסה אקולוגי של חברת ECOVER, מבוסס על רכיבים צמחיים ומינראליים טבעיים ידידותיים לאדם ולסביבה, "מרכך ומטפח את הבד מבלי "ללכלך" ו"להכתים" אותו בשאריות כימיקלים מיותרים. נבדק דרמטולוגית לעור רגיש, לפעוטות ולכל הנוטים לאלרגיה.

"שמש" מרכך כביסה אקולוגי על בסיס צמחים ומינרלים

רבים אינם מודעים לעובדה כי מוצרי ניקיון הכביסה (אבקות, נוזלי כביסה, מבשמים ומרככים) הבאים במגע עם גופנו 24 שעות ביממה באמצעות הבגדים שאנו לובשים וכן מצעי המיטה, מותירים על הבדים כימיקלים שחלקם ידועים או חשודים כאלרגנים אשר מטבע הדברים עלולים להשפיע במיוחד על תינוקות וילדים.

עם בוא הקיץ, מציעה חברת "אקוגרין-דרך ירוקה" המשווקת בישראל את מוצרי הניקיון האקולוגיים של חברת אקובר ECOVER -, מרכך כביסה בניחוח "שמש" - שנבדק דרמטולוגית לעור רגיש.

מרכך הכביסה האקולוגי "שמש", בהיותו מבוסס על רכיבים צמחיים ומינרליים טבעיים ידידותיים לאדם ולסביבה, מרכך ומטפח את הבד מבלי "ללכלך" ומבלי "להכתים" אותו בשאריות של כימיקלים מיותרים, כדוגמת פטרוכימיקלים, ריחות סינטטיים, מבהירים אופטיים ועוד. בנוסף, המוצר נבדק דרמטולוגית ונמצא מתאים לעור רגיש.

מרכך הכביסה של אקובר מתמקד בריכוך וטיפוח הבד ובהשארת ניחוח רענן (שהינו ממקור צמחי) ללא ריח בושם דומיננטי – דבר זה מסייע בהפחתת הסיכון לאלרגיה, האופייניים לעיתים במבשמים סינטטיים.


לפרטים נוספים: www.ecogreen.co.il


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

אינני יכולה להעיד לגבי יעילותו של המרכך הנ"ל במקרים של עור רגיש במיוחד או של אלרגיות, כיוון שתודה לאל אף אחד מבני ביתי לא סובל מתופעות אלו.

 

אבל מרכך "שמש" בהחלט בעל ניחוח נפלא, נעים מאד להתנגב במגבות שכובסו בו או להשתמש בבגדים או מצעים כאלה, וכן יש לי כבר ניסיון חיובי רב עם מוצרים אחרים של חברת אקוגרין כך שאני מרגישה שאני יכולה בהחלט להמליץ גם הפעם.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!