לקראת שבועות מחדשת סנפרוסט ומשיקה שני מוצרים חדשים: מיני כרובית ומיני ברוקולי, מוכנים לבישול ואפייה, נוחים לשימוש בפשטידות ומאפים או כנשנוש בריא ומזמין לקטנטנים.

מיני כרובית/ברוקולי של סנפרוסט

מוצרי המיני החדשים, מספקים נוחות בבישול ובאפייה וחוסכים את הזמן והטרחה הכרוכים בחיתוך הירקות. ניתן לשלב את המיני ברוקולי/כרובית בקישים, פשטידות, סלטים קרים וחמים, מרקים או כתוספת מזינה לארוחה.

 

יתרה מכך, מוצרי המיני מתאימים מאוד ומזמינים עבור ילדים קטנים, כנשנוש בריא - אפילו לאכילה בידיים.

הברוקולי והכרובית דלים בקלוריות ובעלי ערך תזונתי גבוה, הברוקולי הוא אחד הירקות העשירים ביותר בסידן ששיעור ספיגתו וזמינותו לגוף גבוהים ולכן מהווה את אחד המקורות הצמחיים הטובים ביותר לסידן. הכרובית עשירה בתרכובות המשפרות את פעילות האינסולין ותורמות לאיזון סוכרת ולהפחתת רמות הכולסטרול בדם.

 

כמו כל הירקות של סנפרוסט, גם הברוקולי והכרובית נקטפים כאשר הם בשיאם מבחינת הערכים התזונתיים, המראה, הצבע, הטעם והמרקם, ומוקפאים שעות ספורות לאחר הקטיף, כך שנשמרים בהם הערכים התזונתיים ותכונות הירק הטרי ללא כל שימוש בחומרים משמרים.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

מוצר נחמד שמקל מאד את ההכנה של פשטידות ומאפים, במיוחד למי שמתעצלים לנקות את הכרובית והברוקולי או למי שכבר התייאשו מכמויות החרקים שמתגוררים בתוכם...

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!