החל מהגוונים הכתומים, חומים וירוקים שסימלו את החמימות של משפחת וויזלי, ועד לצבע הכסף הקר של סלית'רין, לצבעים תמיד היה תפקיד חשוב בחוויה הקסומה של סרטי וספרי הארי פוטר. בסדרת ספרי צביעה חדשה מוזמנים ילדים ובוגרים ליהנות ולהתאהב שוב בקסם המוכר באמצעות פעילות כייפית ומרגיעה.

מסמלי ארבעת הבתים של הוגוורטס ועד הוקוס מוקוס, חנות הפטנטים של האחים וויזלי, העולם של הארי פוטר מלא בצבעים בוהקים. ספר הצביעה הזה גדוש באיורים מלאי פרטים ובקטעי תפאורה שנלקחו מסרטי הארי פוטר, ואתם מוזמנים למלא את עולם הקסם בצבע, לחקור את מבצר הוגוורטס, את היער האסור ולהתאהב שוב בקסם המוּכּר.

 

בספר זה תמצאו גם יצורים קסומים וסצנות נפלאות מהסרטים, כמו טכס המיון בשנתו הראשונה של הארי, או הקרב הבלתי-נשכח בין הארי ללורד וולדמורט, וגם חלק מהאביזרים ששימשו בסרטים, כמו עיתון הפקפקן, כרזות של אליפויות העולם בקווידיץ‘, ועוד.

ספר צביעה נוסף בסדרה, "הארי פוטר - יצורים קסומים" מאפשר ליהנות גם מצביעת מגוון נרחב של יצורים דמיוניים כגון גמדוני בית, פיוניות, דרקונים, ענקים, ציפורים למיניהן ועוד.

 

וכדי לעורר השראה יצירתית, בכל אחד מן הספרים כלולים גם צילומים וציורים מרהיבים שנלקחו מאחורי הקלעים ומסט הצילומים של סרטי הארי פוטר עצמם.

 

ההנאה מובטחת!

 


עוד באותו נושא

חמ"ל חופש גדול

שלושה שבועות קייטנה. זה המקסימום שאני יכולה להרשות לעצמי. מה לעשות, לשלוח 3 ילדים לקייטנות זה י-ק-ר!!

התגובות שלכם ...

חוות דעת

בני הבכור ילד תוסס ואנרגטי בן 12 שבדרך כלל לא מסוגל לשבת יותר משתי דקות במקום אחד. אבל יש פעילות אחת שמצליחה לפקס ולהרגיע אותו: צביעה.

הוא אוהב לצבוע מנדלות, לעיתים גם מייצר אותן בעצמו בכישרון רב, ואז יושב וצובע אותן.

וכשהוא צובע הוא יכול לשבת במשך שעות, מתרכז, מתנתק מהסובב אותו, מקדיש את כל כולו לעשייה.

השבוע קיבלתי את שני ספרי הצביעה החדשים של הארי פוטר, ופשוט נהניתי לראות את הברק בעיניו כשהוא דפדף בהם בהתרגשות ורץ להביא את הקלמר...

 

מה אהבתי? את הכריכה העבה והדפים האיכותיים, שאם צובעים עמוד אחד הצבע לא עובר לעמוד שבצד השני, שכל ספר מכיל קרוב ל-100 ציורים, את עמודי התמונות הצבעוניים להשראה, את המגוון של דמויות, יצורים וסצנות, ובכלל את כל האווירה הקסומה מעולמו של הארי פוטר.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?