כל מושבי הבטיחות לילדים בימינו מתוכננים בצורה מושלמת ולהגנה המקסימאלית על ילדינו. אך גם המושב הבטוח ביותר שקיים, לא מגן עליהם במאה אחוז. לכן ריכזנו עבורכם את מושבי הבטיחות המושלמים מהעתיד - שקיימים כבר היום.

העתיד כבר כאן: מושבי בטיחות לילדים

אחד מאביזרי הבטיחות החשובים ביותר שקיימים היום בשוק הוא מושב הבטיחות לילדים ולתינוקות לסוגיו השונים. כל מושב מתוכנן בצורה מושלמת להגנה מקסימלית על הילדים שלנו, אך גם המושב הבטוח ביותר שקיים היום לא מגן במאה אחוז על הילדים. לכן חיפשנו עבורכם את מושבי הבטיחות המושלמים מהעתיד שכבר קיימים היום.

 

בשנת 2015 נפגעו בתאונות דרכים 1,851 ילדים בגילאי 0-14 בעת נסיעה ברכב, כמחצית מהם נפגעו בתוך ישובים, כך עולה מנתוני עמותת "אור ירוק", המבוססים על נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (הנתונים נכונים לחודשים ינואר-נובמבר 2015).

למרות שחגורת בטיחות הנו אביזר בטיחות מציל חיים, החוק החדש ויחד איתו ביטוח החובה לרכב מחייבים את ההורים לחגור את הילדים במושבים מותאמים לפי גיל. קרוב לאחד מכל ארבעה ילדים (22%) לא חגור בחגורת בטיחות במושב האחורי, כך עולה מסקר תצפיות ארצי שערכה הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים בשנת 2014, הנתון מראה עד כמה ההורים לא חוששים מהמשטרה או מהחוק ומסכנים את חיי ילדיהם מסיבות לא ברורות.

אמנם ההתנהלות עם מושבי הבטיחות לילדים יכולה להיות מסובכת ואפילו מעיקה, אך אין ספק כי היא חיונית. מחקר שנעשה על ידי הרשות לבטיחות בדרכים בארה"ב מראה ששימוש במושבים בצורה נכונה מונע כ-50% ממקרי המוות של ילדים בגילאי 1-4 וכ-70% ממקרי המוות בקרב תינוקות בגילאי 0-1.

איכות ודיוק הבטיחות במושבים הולכים ומשתפרים מדי שנה ואספנו עבורכם את הטובים ביותר הקיימים היום בשוק הבינלאומי.

 

מושב "פרודיג‘י"

לא פעם קרה לנו שחיברנו את המושב לרכב ולא היינו בטוחים שעשינו זאת כמו שצריך, ובלא מעט מהמקרים אנחנו מסיימים את הסיפור ב"זה כנראה מספיק טוב" למרות שיש ספק קטן שמקנן בליבנו.

המוצר הזה מסיר את הספק. לוח מחוונים קטן יוביל אתכם בשלבי ההתקנה ויודיע לכם אם המושב יושב בצורה תקינה או שלא. כמו כן לאחר שהתקנתם את המושב ברכב תוכלו להתאים את החגורות הקושרות את התינוק למושב כך שיעטפו את תינוקכם בצורה מושלמת.

 

מושב "קרקון"

המושב נראה כמו סל-קל סטנדרטי לנשיאה ולעגינה למושב האחורי. הדבר הייחודי לו הוא שבזמן תאונה נפתח במהירות מעין שריון אקטיבי באמצעות מנוע מופעל לחץ אוויר. השריון מגן על התינוק מפני חפצים אשר ינועו בזמן התנועה ועלולים לפגוע בו למרות החגירה. בתוך השריון שצורתו כשל גולם, התינוק ימתין בטוח לחילוץ.

 

מושב בטיחות מתנפח

בין העגלה למנשא, התיקים והשמיכות נדמה שיציאה מהירה מהבית דורשת ארגון של טיול לחו"ל.  וולוו מצאה לכם פתרון לפחות לבעיית הנשיאה של מושב הבטיחות בכלל ובטיסות בפרט. המושב המתנפח של וולוו עומד בתקני הבטיחות העולמיים,  בסיום השימוש האוויר יוצא מהכיסא, והוא מתקפל לגודל קומפקטי וקל לנשיאה. שימוש בטכנולוגיות צבאיות הביא ליצירת אבטיפוס מתקדם למוצר שהוא בטוח ממש כמו מושב הבטיחות המסורתי.

 

מושב למניעת שיכחת ילדים ברכב

אחד התרחישים המפחידים ביותר הוא לשכוח את הילד ברכב, על אחת כמה וכמה במדינה חמה כמו ישראל. רסיבר חכם מותקן ברכב וקליפס הנסגר על החזה של הקטנטן מבטיחים לכם צלילים עדינים שיושמעו עם הגעתכם ליעד. גם מקרה של חגורה המשתחררת תוך כדי נסיעה יגרום לחיישן להתריע באופן מיידי.

 

מושב בטיחות דונה

שתי פונקציות במוצר אחד – שילוב של טיולון עם מושב בטיחות. לאחר שהוצאתם את מושב הבטיחות מהרכב אתם יכולים להקליק ולהוציא את הגלגלים מתוך כיסא הבטיחות. אם אתם בשדה התעופה, במושב דונה יש לכם פתרון נוח לנשיאת הילד עד למטוס, והתקנת הכיסא ישירות על מושב המטוס.

 

קונקורד

המושב שגדל עם הילדים - קונקורד. הגובה והרוחב ניתנים לכוונון בלחיצת כפתור והמושב ילווה את הילדים מגיל 3 ועד 12.

 

רכב ייעודי להורים של וולוו

השארנו את הדובדבן היוקרתי לסוף. החברה השיקה השנה את הרכב המיועד להורים שלוקחים את ההורות עד הסוף. מושב הנוסע הקדמי הוסר ממקומו ועל בסיס המושב מתקינים את כיסא הבטיחות לילד. תוכלו להפוך את המושב ולנעול אותו כך שיפנה למול הנוסע מאחור. הרעיון הוא יצירת קשר עין של הנהג והיושבים מאחור בו זמנית. בנוסף, ברכב מקום לחפצים ההכרחיים לילדים מתחת למושב הבטיחות, ומחזיק בקבוקים שגם יחמם אותם או לא פחות חשוב, את הקפה שלכם.

 

 

והעיקר, סעו בזהירות!

 

 

על הכותבת:
יסמין כהן
אמא לשניים, בלוגרית, יזמית וכותבת תוכן

 


עוד באותו נושא

בנית ממ"ד שישמש חדר משחקים לילדים – כדאי או לא?

בנית ממ"ד היא בונוס אשר זוכים בו לאחרונה דיירים רבים במבנים ישנים. מה אפשר לעשות בחדר החדש שנוסף בבית?

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!