ספר ילדים קסום המעביר את המסר החשוב שלדמיון יש כוח לעזור לנו בהתמודדות עם סיטואציות שונות בחיים ובין השאר - לעזור לנו להירגע.

גיבורת הספר היא ליה, ילדה בעלת דמיון עשיר אשר בעתות מצוקה בורחת אל עולם מופלא שבו כל הצעצועים הופכים אנושיים ומלווים אותה בהרפתקאות שונות.

 

"הספה הקסומה" הוא ספר על חברות, חמלה ועל כוחו המבורך של הדמיון לחוות חוויות ולהירגע. המחברת מתארת את הסיטואציות הקטנות שמתרחשות בבית, ובמיוחד בין הילדים, שעלולות להפוך לריב. היא מתארת איך ליה מתמודדת עם סיטואציות אלה בעזרת חשיבה יצירתית ומזמינה את הקוראים להיכנס לעולם הקסום - בלי ללכת בו לאיבוד.

 

 

 

זהו ספרה הראשון של מאיה עוזיאל, מעצבת גרפית, עוסקת בעיצוב גרפי ומאיירת, תושבת תל אביב, נשואה ואם לשתי בנות. עוזיאל איירה את הסיפור בטכניקה מיוחדת של טקסטורות ומרקמים שמעשירים את עולם הסיפור. היא איירה צעצועים צבעוניים שיוצרים אווירה קסומה, מפיחים חיים בסיפור ומוסיפים לייחודיות שלו. האיורים הם על נייר ממוחזר המדמה קלף ושוטף את כל הציור בצבע חמים.

 

 

לאתר של מאיה עוזיאל: http://mayaillustration.tumblr.com/

 


עוד באותו נושא

ספרים רבותי, ספרים

המלצות על ספרים לפי גילאים לרגל שבוע הספר העברי

בית הספר לעוברים

ספר ילדים מקסים, צבעוני, משעשע ומעצים, שמתאים בדיוק לילדים שזה עתה קיבלו את התפקיד החשוב: להיות אחים גדולים.

התגובות שלכם ...

חוות דעת

סיון בת ה 5.5 נהנתה מאד מהסיפור הקסום ובמיוחד מהאיורים המיוחדים, שהותירו הרבה מקום לדמיון ולהמון שאלות משל-עצמה תוך כדי שקראתי לה אותו...

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?