לכבוד חג הפסח כולנו מנקים ומצחצחים במרץ, ודואגים שלא יישאר פירור של חמץ באף פינה בבית. אבל מה לגבי ניקיון הגוף והפה שלנו? רופאי השיניים והשינניות ממליצים להחליף מברשת שיניים אחת לשלושה חודשים, ופסח הוא זמן מצויין לחדש ולהתחדש גם בתחום זה.

מנקים לפסח... גם את השיניים

משחת השיניים קולגייט טוטאל + מברשת השיניים קולגייט 360 - השילוב המושלם להיגיינת הפה

קולגייט טוטאל היא משחת השיניים היחידה המעניקה הגנה מלאה למשך 12 שעות כנגד הצטברות חיידקים.

המשחה מצפה את השיניים והחניכיים בשכבת מגן וממשיכה לפעול למשך 12 שעות, גם לאחר אכילה ושתייה. קולגייט טוטאל מסייעת לטיפול בעששת, פלאק, בעיות חניכיים, אבן שן, חיזוק זגוגית השן, לובן טבעי, נשימה רעננה ושיניים רגישות.

קולגייט טוטאל קלין מינט – בטעם מנטה מרענן.

משחת השיניים קולגייט טוטאל – כשרה לפסח בהשגחת בד"צ מנצסטר ובאישור הרבנות הראשית לישראל + כשרות חתם סופר לפסח.

מברשת השיניים קולגייט 360

המברשת הטובה והמתקדמת ביותר הכוללת מנקה לשון בעל טקסטורה רכה לניקיון כל חלל הפה. הוכחה קלינית כמסירה יותר פלאק ועד 96% יותר חיידקים לניקיון פה מושלם.

למברשת סיבים בגבהים שונים לניקוי בין השיניים ולאורך קו החניכיים, סיבי גומי רכים להסרה עדינה של כתמים ממשטחי השן וקצה מברשת מורם המאפשר גישה נוחה יותר לניקוי השיניים האחוריות.

 

מברשת השיניים "מרידול אקסטרה סופט" ומגוון מוצרי הסדרה

מברשת שיניים בעלת קצות סיבים רכים במיוחד להסרת הפלאק באופן עדין מבלי לפגוע בחניכיים, במיוחד עבור חניכיים רגישות ומגורות מתאימה לשימוש גם לאחר טיפול כירורגי.

"מרידול אקסטרה סופט" הנה בעלת ראש מברשת בעל כיסוי רך וגמיש וידית אחיזה ארגונומית, פותחה בשיתוף עם מומחים במעבדות בשוויץ ונבדקה מדעית.

סדרת מוצרי "מרידול" כוללת משחות ומברשות שינים ומי פה

מברשת השיניים החדשה "מרידול אקסטרה סופט" מצטרפת למשחת השיניים ומי-הפה של מרידול, המכילים צירוף ייחודי של החומרים הפעילים אמין פלואוריד וסטאנוס פלואוריד, המנטרלים לאורך זמן את רובד החיידקים המצטבר על השן (פלאק).

יכולת ההיצמדות הייחודית של רכיבים אלה לשטח השן, מעכבת היווצרות מחודשת של הפלאק ומונעת ביעילות גירוי בחניכיים. נוסחת הפלואוריד הכפולה מעניקה הגנה יעילה מפני עששת בצחצוח יומיומי.

הנוסחה המרגיעה פועלת ביעילות, מרגיעה בעדינות את החניכיים, ושומרת על נקיון ובריאות השיניים והחניכיים.

מוצרי הסדרה הוכחו מדעית ופותחו על ידי מומחים שוויצריים.

 

קולגייט פרו-קליניקל B150

לקראת פסח 2016 קולגייט משיקה את מברשת השיניים פרו-קליניקלB150  - מברשת שיניים חדשה שמציעה טכנולוגיית ניקוי מתקדמת לשיניים וחניכיים בריאות יותר.

מברשת שיניים חשמלית הפועלת על ידי סוללות - ללא צורך בטעינה חשמלית.

מברשת הפרו-קליניקל B150 בנויה בטכנולוגיית סוניק אקשן לניקוי מתקדם עד 20,000 תנודות לדקה להסרת הפלאק ומכילה טיימר מובנה אשר מתריע בכל 30 שניות ומתוכנן ל- 2 דקות צחצוח - הזמן המומלץ לצחצוח יסודי ועמוק.

לכן, מבטיחים בקולגייט, המברשת החדשה מביאה לתוצאות של שיניים וחניכיים בריאות יותר, מנקה עמוק בין השיניים, מנקה ומסירה מצויין את הפלאק (רובד חיידקים) ומשפרת את בריאות החניכיים.

עוד ניתן להבחין כי המברשת הנה בעלת עיצוב חכם, קל ודק במיוחד הכולל ראש מברשת עם סיבים בגבהים שונים המנקים בכל הכיוונים.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!