ערוץ לולי, 76 ב"הוט" גאה להעלות החל מתאריך 23.3.16 את סדרת הילדים האהובה והנצפית ה"טלטאביז" בעונה חדשה. הסדרה תשודר מדי יום בשעות 6:00 ו-8:00.

טלטאביז בעונה חדשה

הטלטאביז חוזרים ולומדים על העולם דרך הרפתקאות וביצוע פעולות יומיומיות. ארבעת החברים האהובים טינקי ווינקי, דיפסי, ללה ופו, מלמדים על ערכי החברות והסקרנות תוך מתן דגש על אווירת השמחה, הכיף והצחוק.

 

קבלו כמה עובדות מפתיעות על צילומי הרביעייה הכי מתוקה בטלוויזיה:

* מסכי הבטן של הטלטאביז השתנו מהעונות הקודמות כדי לשקף טלוויזיות חדשניות, וכעת הם מסכי בטן של 16:9!

* הטאבי-פון החדש הוא טלפון טאץ שמנגן מוסיקה, מדבר ומצלם תמונות סמארטפון של ממש!

* הסדרה החדשה כוללת תינוק-שמש חדש! זהו אחד מהאייקונים המזוהים ביותר עם הסדרה, שמשוחק היום על ידי התינוק ברי, בן השנה וחצי מלונדון. ברי מחליף את תינוק השמש המקורי, שכיום הוא בן... 19!

* דשא הטלטאביז יוצר על ידי חברה גרמנית, שפיצחה רק אחרי 6 ניסיונות את התמהיל הנכון של צהוב/ירוק עבור הדשא הרצוי. גובהו של הדשא הוא 6 מ"מ, וטופל בין היתר באמצעות מספריים קטנים לציפורניים. על מנת לשמור על הדשא נקי, השתמשו על הסט בשואב אבק ידני.

* ישנם 4 זני פרחים בתפאורת הטלטאביז: נוריות, פרגים, חרציות וחמניות. מספרם הכולל הוא בלתי נתפס: לא פחות מ- 40,000 פרחים מיובשים ועוד 20,000 פרחים שנוצרו בחיתוך לייזר מעטרים את האחו. כל הפרחים כולם עברו צביעה ידנית והונחו פרטנית על הסט.

* את המגלשה מהעונות הקודמות מחליפה מעין מעלית חדשה, והיא המחברת בין בית הטלטאביז והגבעות הירוקות.

 

לכבוד העונה החדשה יעלו 4 פרקים ראשונים של התכנית באפליקציה החדשה של לולי ו- 14 פרקים ראשונים יוקרנו באתר האינטרנט של לולי אינטרנט, אפליקציות מובייל, הכוללות תכני וידאו ומשחקים חינוכיים, ערוצי יוטיוב ושירותי ה- VOD.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

כשהילדים שלי היו קטנים ערוץ לולי היה אחד הנצפים ביותר אצלנו בבית. זה ערוץ נהדר, עם תכנים מגוונים שמפעילים את הדמיון, את הסקרנות ואת הפעלתנות פעוטות.

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!