גבינת עמק של תנובה במוצר חדשני במיוחד לילדים: עמק בצורות - פרוסות גבינה צהובה בצורת דובי ובצורה של קטר רכבת.

גבינת עמק במהדורה מיוחדת לילדים

"מדובר בהשקה חדשנית במדף הגבינות הצהובות," מספרת ענת גרוס-שון, מנהלת חטיבת עסקים ושיווק בתשלובת החלב, "השקה המהווה את יריית הפתיחה של מחלבת תל יוסף החדשה, המתקדמת ביותר בישראל ובין המתקדמות בעולם, שהושקה בדצמבר האחרון, ומאפשרת פיתוח של פתרונות חדשניים ומגוונים, הודות לטכנולוגיה חדשנית".

 

גבינת עמק בצורות מתאימה במיוחד לילדים ונועדה להכניס עניין וגיוון לארוחה, מתוך הבנה כי מראה האוכל בצלחת משפיע מאוד על התיאבון והמוטיבציה לאכול בקרב ילדים. בהמשך הדרך תפעל תנובה להרחבת הסדרה ולהשקת צורות נוספות.

 

גלית שניר, דיאטנית קלינית בתנובה, מסבירה:

"למשחק עם האוכל ישנה משמעות גדולה בקרב ילדים, המהווה כלי נפלא ללמידה, התנסות וחקירה, שיוצר עניין מחודש סביב האוכל ובכך עוזר לילד לנסות ולטעום סוגי מזון שונים. חשיבות הנושא מתעצמת בעיקר בגילאי גן חובה ובית הספר - אז שכיחות תופעת הילדים הבררנים הולכת ועולה. ככל שהצלחת תהיה מגוונת מבחינת צבע ומרקם, היא תייצר חוויה חושית מהנה מעבר לאכילה, ותגדיל את העניין של הילד בארוחה".

 

פרוסת קטר או דובי של עמק מספקת לילד 18% מתצרוכת הסידן היומית ו- 30% מכמות החלבון היומית המומלצת לילדים בגילאי 4-8. גם החלבון וגם הסידן שבגבינת עמק מקורם בחלב ולא בהעשרה חיצונית. הערך התזונתי של הסידן נשמר גם בתהליך חימום כגון בהכנת טוסט או פיצה. כמו כן, גבינת עמק הינה דלה בלקטוז.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

קיבלנו לטעום ולשחק בגבינת עמק בצורות דובי וקטר והן עוררו עניין רב אצל הילדים. אמנם אנחנו לא יצירתיים באופן מיוחד, אבל בכל זאת היה כיף לשחק באוכל...

אגב, יש לציין שהגבינה גם טעימה ולא רק מיוחדת.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!