פיצה איכותית, טעימה, 100% גבינה, מוכנה לשימוש ישירות מהמקפיא לתנור בהכנה מהירה של כ- 10 דקות בלבד וללא גלוטן!!

פיצה מרגריטה ללא גלוטן של "גרין לייט" עשויה מ 100% גבינת נועם של טרה, שימורי עגבניות טריות, מועשרת בוויטמינים ומינרלים, סיבים תזונתיים, ברזל וסידן וללא חומרים משמרים.

 

כמנהגה בכל מוצריה, כך גם בפיצה מרגריטה החדשה, שמה חברת גרין לייט דגש רב על איכות, דרך שימוש בחומרי גלם איכותיים ומקסימום יתרונות תזונתיים.

 

עופר אליאב, מנהל השיווק והמכירות של חברת "גרין לייט" מספר: "מהלך השקת פיצה מרגריטה ללא גלוטן הינו צעד נוסף בהפיכת חייהם של קהל הצרכנים ללא גלוטן למהנים וטעימים מאי פעם. פיצה הינה אחד המאכלים הפופולאריים ביותר בעולם, ועד היום היו חולי הצליאק והרגישים לגלוטן נדרשים לכל מיני פתרונות מאולתרים בכדי לחוות את החוויה המוכרת ואהובה של פיצה מהבילה מהתנור. כחברה שמחויבת לרעיון שחלומותיהם של לקוחותינו הם היעדים שלנו, אנו שמחים להשיק פיצה מרגריטה איכותית וטעימה במיוחד, המצטרפת למגוון המוצרים הרחב ללא גלוטן של "גרין לייט", ומאפשרת סוף סוף ליהנות מפיצה איכותית ללא גלוטן".

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

חיים נטולי גלוטן הם לא קלים, בלשון המעטה, ומחייבים הרבה ויתורים. אחד הקשים בהם, מספר ידידי שמתמודד עם האתגר הוא הויתור על פיצות למיניהן. לכן כשקיבלנו לטעום את פיצה מרגריטה ללא גלוטן מאד שמחתי והבאתי לידידי לטעום ממנה.

 

"אין ספק שזה לא אותו טעם בדיוק שהיה זכור לי", הוא אמר בכנות, "אבל קרוב אליו". אמר וחיסל את הפרוסה שחיממתי לו. גם הילדים זללו עד הפירור האחרון, וביקשו עוד.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?